Contacts

Alytus

Group leader Onutė Žilionienė,

Tel. 8 612 77642

alytus@maltieciai.lt

Akmenė

Group leader Marytė Savickienė,

Tel. 8682 38359,

akmenė@maltieciai.lt

Youth group leader Žana Savickienė,

Tel. 8 686 90758

zanasavi@gmail.com

Aukštadvaris

Group leader Irena Beržinskienė

Tel. 8 699 65320

aukstadvaris@maltieciai.lt

Youth group leader Gintarė Budrytė

Tel. 8 660 31738

gintare_budryte@inbox.lt

Bukonys

Group leader Teresė Žižienė

Tel. 8 652 29103

tereseziziene@hotmail.com

Dusetos

Group leader Aurimas Kuzma

Tel. 8 600 61333

aurimas.kuzma@gmail.com

Ignalina

Group leader Vida Ektienė

Tel. 8 624 024741

ignalina@maltieciai.lt

Youth group leader Danutė Cijūnėlienė

Tel. 8 686 32762

danute.cijuneliene@gmail.com

Južintai

Group leader Liucija Pipinienė

Tel. 8 652 59361

juzintai@maltieciai.lt

Kaišiadorys

Group leader Vida Ratautienė

Girelės g.1 Kaišiadorys

Tel. 8 346 53010

kaisiadorys@maltieciai.lt

Kaišiadorys regional coordinator Dana Leščinskienė

Tel. 8 686 43209

dlescinsk@gmail.com

Youth group leader Jūratė Šeškevičiūtė

Tel. 8 612 89100

jurases@gmail.com

Kartena

Group leader Vida Tamošauskienė

Tel. 8 445 47141

kartena@maltieciai.lt

Kaunas

Group leader Rūta Lukianskytė

Tel. 8 682 12622

kaunas@maltieciai.lt

Youth group leader Edvinas Regelskis

Tel. 8 605 55128

edvinas.regelskis@gmail.com

Kėdainiai

Group leader Aušra Vaidotienė

Tel. 8 610 08096

ausravaidotiene@gmail.com

Klaipėda

Group leader Romas Abunevičius

Tel. 8 698 13667

klaipeda@maltieciai.lt

prezidentas@maltieciai.lt

Coordinator Bronius Einars

Tel. 8 687 49024

b.einars@gmail.com

Youth group leader Darius Einars

Tel. 8 671 19657

darius.einars@gmail.com

Kriaunos

Group leader Stasė Idienė

Tel. 8 458 41719

kriaunos@maltieciai.lt

Youth group leader Rima Pivoriūnienė

Tel. 8 650 41929

ripovoriuniene@gmail.com

Marijampolė

Group leader Marija Miliauskienė

Kęstučio g. 3-1 Marijampolė

Tel. 8 343 57505

marijampole@maltieciai.lt

Youth group leader Aistė Miliauskaitė

Tel. 8 635 60782

Children day care center coordinator Elene Kerevičienė

Tel. 8 686 53103

elena.kereviciene@gmail.com

Naujoji Akmenė

Group leader Vanda Jasevičienė

Tel. 8 611 49451

naujoji-akmene@maltieciai.lt

Panevėžys

Group leader  Virginija Vainikevičienė

Marijonų g. 24 Panevėžys

Tel. 8 45 507795

panevezys@maltieciai.lt

Rokiškis

Group leader Teresė Vigelienė

Tel. 8 609 82446

rokiskis@maltieciai.lt

Youth group leader Jūratė Putraitė

Tel. 8 627 92167

jurate.putraite@gmail.com

Šiauliai

Group leader Kazimieras Ščeponavičius

Tel. 8 686 85750

siauliai@maltieciai.lt

Youth group leader Viktorija Barkauskaitė

Tel. 8 698 08179

barkauskaiteviktorija@yahoo.com

Šiluva

Group leader  Ignė-Ramutė

Tel. 8 698 55030

siluva@maltieciai.lt

Youth group leader Aurelija Žukauskaitė

Tel. 8 623 76164

zukauskaite.aurelija@gmail.com

Viduklė (Raseinių raj.)

Group leader Gerda Visockienė

Tel. 8 650 46558

vidukle@maltieciai.lt

Viekšniai (Mažeikių raj.)

Group leader Emilija Plastinina

Tel. 8 687 36269

vieksniai@maltieciai.lt

Vilkaviškis

Group leader Angelija Bakšienė

Tel. 8 682 15824

vilkaviskis@maltieciai.lt

Youth group leader Dalė Liepinaitienė

Tel. 8 618 04770

dalelytee@gmail.com

Vilnius

Vytas Kim

VILNIUS GROUP LEADER

VYTAS KIM

Tel.  8 (5) 249 86 04, mob: 8 685 44277.

El.paštas: vytas.kim@maltieciai.lt

Youth group leader Ieva Galkytė

Tel. 8 671 82931

ieva.galkyte@gmail.com

Gražina Semėnienė

VILNIUS SOCIAL HOME CARE PROJECT LEADER

GRAŽINA SEMĖNIENĖ

Mob.  8  616 53698

grazina.semeniene@maltieciai.lt

Mantas Bružas

HEAD OF THE PROJECT “MEALS ON WHEELS” IN VILNIUS

MANTAS BRUŽAS

Mob. 8 677 44341

Zarasai

Group leader Laimutė Lumbienė

Tel.8 610 19978

zarasai@maltieciai.lt

Žasliai (Kaišiadorių raj.)

Group leader Daiva Vitienė

Tel. 8 616 45295

zasliai@maltieciai.lt

Žiežmariai (Kaišiadorių raj.)

Group leader Laimutė Lančinskienė

Vytauto g. 72 Žiežmariai

Tel. 8-612-48435

ramute.lancinskiene@gmail.com

Youth group leader Lina Jurevičienė

Tel. 8 615 81980

linajureviciene@gmail.com