Malteser regional groups

ORDER OF MALTA RELIEF ORGANIZATION REGIONAL GROUPS:

 

Alytus Alytus

Leader Mrs. Onutė Žilionienė,

Tel. 8 612 77642

alytus@maltieciai.lt

Alytus Jaunimo vadovė Young Malteser Leader Mrs. Asta Galbuogienė

Tel. 8-647-14251

 asta.galbuogiene@gmail.com

Akmene? Akmenė

Leader Mrs. Danutė Balodienė

Tel.  8-603-45304

akmene@maltieciai.lt

Young Malteser leader Eglė Radionova,

Tel. 867073136

egle.marciute@gmail.com

Anykščiai

Leader Mrs. Orinta Dolmantienė

Tel.8 620 24743

dolmantas@yahoo.com

Irena Beržinskiene Aukštadvaris

Leader Mrs. Irena Beržinskienė

Tel. 8 699 65320

irena.berzinskiene@maltieciai.lt

Young Malteser (JM) Leader  Živilė Kacilauskaitė

Tel. 8 678  71090

kacilauskaitee@gmail.com

Druskininkai Druskininkai

Leader Mrs. Asta Akromaitė

Tel. 8 695 35812

aakromaite84@gmail.com

JM leader Ernesta Čaplikienė

ernesta.caplikiene@gmail.com

 

Ignalina

Leader Mrs. Vida Ektienė

Tel. 8 624 024741

ignalina@maltieciai.lt

Young Maltesers Leader Mrs. Vitalija Leleikienė

Tel. 8 601 25455

vitalijakajenaite@epastas.lt

Jieznas

Leader Mrs. Erika Švenčionienė

Tel.8 603 01847

erika.svencioniene@gmail.com

Kaišiadorys

Kaišiadorys
Leader Audronė Petraškienė

Girelės g.1 Kaišiadorys

Tel. 8-640-36592

audronassaa@gmail.com

 

 

 

Kartena

Leader Mrs. Vida Tamošauskienė

Tel. 8 445 47141

kartena@maltieciai.lt

  Kaunas

Leader Mrs. Rūta Lukianskytė

Tel. 8 682 12622

kaunas@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė Dovilė Jurevičiūtė

Tel.8 6722 3630

dovilejureviciute17@gmail.com

 Kazlu ruda Kazlų Rūda

Leader Mrs. Ramutė Vinikienė

Tel. 8-698-40147

kazluruda@maltieciai.lt

Kelme Kelmė

Leader Mrs. Lina Šimkevičienė

Tel. 8-614-86461

kelme@maltieciai.lt

Kėdainiai

Leader Mrs. Aušra Vaidotienė

Tel. 8 610 08096

kedainiai@maltieciai.lt

 Klaipeda Klaipėda

Leader Mrs. Loreta Jurkuvienė

Tel. 8 645 56226

loreta.jurkuviene@maltieciai.lt

Young Malteser Leader Mrs. Jūratė Jocienė

Tel. 8-674-04834

juratebozaite@yahoo.com

Kriaunos Kriaunos

Leader Mrs. Stasė Idienė

Tel. 8 458 41719

kriaunos@maltieciai.lt

Young Mateser Leader Mrs. Rima Pivoriūnienė

Tel. 8 650 41929

ripovoriuniene@gmail.com

 Marijampolė Marijampolė

Leader Mrs. Marija Miliauskienė

Kęstučio g. 3-1 Marijampolė

Tel. 8 343 57505

marijampole@maltieciai.lt

Young Mateser Leader Mrs.  Vilma Zobielaitė

Tel. 8 655 71211

mjmaltieciai@gmail.com

Naujoji Akmenė

Leader Mrs. Vanda Jasevičienė

Tel. 8 611 49451

naujoji-akmene@maltieciai.lt

Pakuonis

Leader Mrs. Renata Bingelienė

tel. 8-674-10664,

pakuonis@maltieciai.lt

 Panevežys Panevėžys

Leader Mrs. Virginija Vainikevičienė

Marijonų g. 24 Panevėžys

Tel. 8 45 507795

panevezys@maltieciai.lt

Palanga

Leader Mrs. Asta Dobrovolskienė

Tel. 8-614-31688

a.dobrovolskienei@gmail.com

Pivašiūnai

Vadovė – Laima Žemaitienė

Tel. 8 612 75510

pivasiunai@maltieciai.lt

 Plunge Plungė

Leader Mr. Antanas Martusevičius

Tel: 8 616 18844

plunge@maltieciai.lt

Young Mateser Leader Mrs. Jolanta Mažuknė

Tel. 8-655-34043

mazukne.jolanta@gmail.com

Pravieniškės

Leader Mrs. Inga Alseikienė

Tel. 861845132,

pravieniskes@maltieciai.lt

 Prienai Prienai

Leader Mrs. Lina Suchorukovienė

Tel. 8 686 86789

prienai@maltieciai.lt

 

Rietavas

Leader Mr.  Viktoras Adomaitis

Tel. 8 624 04 897

rietavas@maltieciai.lt

Rokiškis

Vadovė Teresė Vigėlienė

Tel. 8-609-82446

Young Malteser Leader Mrs. Jurga Valaikienė

Tel. 8-698-32630

jurgavalai@gmail.com

Simnas

Leader Mrs.Laima Žemaitienė

Tel. 8 612 75 510

Šiauliai

Leader Mrs. Vaclovas Vingras

tel.: 8-698-32799

siauliai@maltieciai.lt

 

 Silale Šilalė

Leader Mrs. Rozvita Beržinienė

Tel 8 620 70687

silale@maltieciai.lt

Šiluva

Vadovė ses. Ignė-Ramutė

Tel. 8 698 55030

siluva@maltieciai.lt

Young Malteser Leader Mrs.  Gabrielė Alzbergaitė

Tel. 8-629-18682

gabriele.alzbergaite@gmail.com

 Svencioneliai Švenčionėliai

Leader Mrs. – Aldona Garlienė

Tel. 8 618 38369

svencioneliai@maltieciai.lt

 

Taurage Tauragė

Leader Mrs. – Lina Oželytė

Tel. 8 687 53792

taurage@maltieciai.lt

 Telsiai Telšiai

Leader Mrs. Vilija Austienė

Tel. 8-611-54665

telsiai@maltieciai.lt

 Utena Utena

Leader Mrs. Diana Tumėnienė

Tel. 8-698-25896

utena@maltieciai.lt

Viduklė (Raseinių raj.)

Leader Mrs. Gerda Visockienė

Tel. 8 650 46558

vidukle@maltieciai.lt

Young Malteser Leader Mrs. Modesta Žymantaitė

m.zymantaite@gmail.com

_DSC7020 Viekšniai (Mažeikių raj.)

Leader Mrs. Emilija Plastinina

Tel. 8 687 36269

vieksniai@maltieciai.lt

Vilkaviškis

Leader Mrs.Angelija Bakšienė

Tel. 8 682 15824

vilkaviskis@maltieciai.lt

Young Maltesers Leader Mrs.

Dalė Liepinaitienė

Tel. 8 618 04770

dalelytee@gmail.com

 vytas Vilnius

Leader Mr.  Vytas Kim

Tel.  8 (5) 249 86 04, mob: 8 685 44277.

El.paštas: vytas.kim@maltieciai.lt

_DSC7130 Young maltesers leader Mr. Aidas Gediminas

Tel. +370 6 167 9594
El. p. aidas.gedminas@maltieciai.lt

 

MOPT Socialinės priežiūros namuose vadovė Gražina Semėnienė

Tel.  8  616 53698

grazina.semeniene@maltieciai.lt

Visaginas

Leader MrsDiana Naglinskienė

Tel. 8-610-65714

El.paštas: visaginas@maltieciai.lt

Lumbiene Zarasai

Leader Mrs. Laimutė Lumbienė

Tel.8 610 19978

zarasai@maltieciai.lt

 _DSC7005 Žiežmariai (Kaišiadorių raj.)

Leader Mrs.  Ramutė Lančinskienė

Vytauto g. 72 Žiežmariai

Tel. 8 612 48435

ziezmariai@maltieciai.lt

Young Maltesers Leader ė Lina Jurevičienė

Tel. 8 615 81980

linajureviciene@gmail.com

Žilinai

Leader Mrs. Dalia Baranauskienė

Tel. 8 678 21302, 8 606 35562

zilinai@maltieciai.lt

Young Maltesers Leader Mrs. Indrė Kondratavičiūtė

Tel. 8 681 44040

indree0@gmail.com