Gerosios žvaigždės bėgimas – “Padovanok Senjorams Kalėdas” Klaipėdoje

Jau ketvirtus metus iš eilės Lietuvos verslo kolegija sekmadienį kvietė į labdaringą renginį „Gerosios žvaigždės bėgimą – Padovanok Senjorams Kalėdas“. Jo metu buvo renkamos aukos, skirtos Klaipėdos maltiečių globojamiems seneliams.

kl4

Pagrindinis bėgikų akcentas – kalėdinė kepuraitė, pirštinės, senelio barzdelė ar kitas raudonas akcentas. Organizatoriai džiaugėsi, jog beveik visi dalyviai šią užduotį įvykdė ir priminė gausybę Kalėdų Senelių. Prieš startuojant dalyviai apšilo, jiems buvo primintos bėgimo taisyklės. Pirmieji startavo vaikai ir žmonės su savo augintiniais, po jų bėgo visi kiti. Bėgimo dalyvius džiugino šventiška muzika, karšta arbata, šventiškiausio ir originaliausio bėgiko aprangos nominacija bei rėmėjų įsteigti prizai. Iš viso bėgikai pagal amžių buvo suskirstyti į aštuoniolika grupių, iš kurių trys pirmos vietos gavo laimėtojų taures, medalius ir gaus kitų dovanų.

Klaipėdos maltiečių vadovas Bronius Einars pasidžiaugė, jog žiemą vykstantis bėgimas tampa tradicija. „Smagu, jog bėgimas iš akcijos virsta nuolatiniu Klaipėdoje vykstančiu renginiu, kuris kitais metais švęs pirmąjį savo jubiliejų. Taip pat džiugu, kad bėgime dalyvauja vis daugiau profesionalių bėgikų“. – kalbėjo B. Einars.

kl10

„Tai – labdaringas renginys, kuriame dalyvauti gali bet kas. Nepaisant to, jog renginys vyksta žiemą ir oras kasmet yra nenuspėjamas, bėgikų tai neatbaido ir jų skaičius kasmet būna panašus“, – sakė organizatorė, Lietuvos verslo kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms Genovaitė Avižonienė.

Dalyviai pagal amžių ir savo galimybes trasos ilgį (nuo 1,5 iki 10 km) galėjo pasirinkti patys. Trasa – Klaipėdos senamiestyje (Turgaus, Danės, J. Karoso, Liepų, Tiltų ir Turgaus gatvės).

Iš viso renginyje dalyvavo apie 250 žmonių, kurie vienišiems seneliams skyrė virš 350 eurų.