Kviečiame dalyvauti atrankoje į tarptautinę Maltos ordino vasaros stovyklą neįgaliam jaunimui Didžiojoje Britanijoje!

Maltos ordino vasaros stovyklos neįgaliam jaunimui rengiamos nuo 1983 metų. Daugiau nei 450 neįgalių jaunuolių ir jų padėjėjų savanorių iš viso pasaulio susirenka vienoje vietoje, kad vieną vasaros savaitę praleistų kartu mėgaudamiesi ekskursijomis, žaidimais, varžybomis ir bendryste.

Tai unikalios mažytės atostogos, paliekančios didžiulį įspūdį visam gyvenimui – jos priverčia pamiršti tarp keturių namų sienų įkalintą rutiną ir slegiančius patyrimus, suveda su naujais draugais ir atveria begalę galimybių.

Šių metų rugpjūčio 11–18 dienomis Didžiojoje Britanijoje, Altone, susirinks delegacijos iš 26 pasaulio šalių. Dalyvių lauks plaukiojimas baidarėmis, jodinėjimas, nardymas, skrydžiai lengvuoju orlaiviu ar vertikaliame vėjo tunelyje.

Puikias apgyvendinimo sąlygas, visiškai pritaikytas neįgaliesiems, suteiks neįgaliųjų internatinė mokykla Altone, Hampšyro grafystėje.

Visus norinčius šiais metais dalyvauti neįgalaus jaunimo Maltos ordino vasaros stovykloje prašome užpildyti anketą https://goo.gl/forms/nkbiy16vdUa9SO7h2

Daugiau informacijos el. paštu – darius.einars@gmail.com

Comments on this entry are closed.