“Maltiečių sriubos 2017” renginiai N. Akmenėje, Trakuose, Aukštadvaryje

Prasidėję Vilniuje, akcijos “Maltiečių sriuba” renginiai nuvilnijo per visą Lietuvą.

Naujoji Akmenė

Lapkričio 27 d. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos Jaunieji maltiečiai jau devintą kartą savo mieste, Naujojoje Akmenėje, organizavo paramos akciją ,,Maltiečių sriuba“. Renginį pradėjo ir visus susirinkusius sriubos ragauti, aukoti stokojantiesiems kvietė maltiečiai Silvija Žakytė ir Dovydas Brazys.

Susirinkusiesiems trumpai buvo priminta akcijos svarba ir pasidžiaugta, kad kiekvienais metais mūsų mieste aukojančiųjų vis daugėja.

Akcija, prasidėjusi 14 val., baigėsi jau gerokai sutemus.

“Buvo išpilstyta daugiau nei 120 litrų sriubos, – pasakojo akcijos organizatorė N. Akmenės maltiečių vadovė Vanda Jasevičienė – Ją pilstė Ramučių gimnazijos direktorė H. Daugmaudienė, Akmenės raj. Socialinės paramos skyriaus vedėja A. Bacienė, Naujosios Akmenės seniūno pavaduotoja S. Norvaišienė. Mūsų akcijos metu paaukota 1005 eurai. Džiaugiamės, kad jau eilę metų lankomi seneliai sulauks ir kitąmet mūsų ne tuščiomis, o vėlgi – karštu maistu nešinų.”

Trakai

Gruodžio 1 d. vyko akcijos “Maltiečių sriuba” renginys Trakuose, kurį surengė Aukštadvario maltiečiai.

Sriubą renginyje pilstė Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, buvusi Trakų jaunoji maltietė.

Renginio metu surinkta 135, 26€ aukų

Aukštadvaris

Gruodžio 2 d. akcija “Maltiečių sriuba” vyko Aukštadvaryje.

Renginį palaimino Aukštadvario klebonas monsinjoras Vytautas Kazys Sudavičius. Sriubą renginyje pilstė Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė.

Renginio metu surinkta 207, 09 € aukų.

Comments on this entry are closed.