“Maltiečių sriubos 2017” renginiai Šiauliuose, Panevežyje, Kupiškyje

Šiauliai

Jau dvyliktą kartą Šiauliuose rengiama Prezidento ir Šiaulių miesto garbės piliečio Valdo Adamkaus globojama labdaros akcija „Maltiečių sriuba“ vyko prekybos centre „Saulės miestas“.

Prie prekybos centro įsikūrusiame Sriubų miestelyje sriubą pilstė Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, muzikantas ir atlikėjas Virgis Stakėnas.

Keturių rūšių sriubas labdaringai akcijai išvirė „Saulės mieste“ įsikūrę restoranai ir picerijos. Akcijos dalyvius pasveikinęs Šiaulių Šv.Jurgio parapijos klebonas, Šiaulių vyskupijos generalvikaras Saulius Matulaitis palinkėjo ramybės, meilės ir tikėjimo laukiant gražiausių metų švenčių.

„Maltiečių sriubos“ akcijoje dalyvauti pasišovusi Seimo vicepirmininkė R.Baškienė šios akcijos koordinatorei Šiauliuose Bronei Vainauskienei padovanojo gerų darbų sąsiuvinį – kitų metų darbo kalendorių – ir palinkėjo, kad jame būtų kuo daugiau įrašų.

Jau trečius metus „Maltiečių sriubos” akciją Šiauliuose koordinuojanti B.Vainauskienė sakė, kad jai smagu šia veikla užsiimti gimtajame mieste ir kad geri darbai suteikia malonumo ne tik tiems, kam jie skirti, bet ir tiems, kas juos daro.

Kasmet Šiauliuose per „Maltiečių sriubos“ akciją surenkama apie 800-1000 eurų aukų, kurios skiriamos miesto maltiečių veiklai.

Panevežys

Gruodžio 9 d. vyko “Maltiečių sriubos” renginiai Panevežyje.

Maltiečiams akcijoje padėjo “Kalnapilio” darbuotojai.

Akcijos metu surinkta 710 € aukų.

Kupiškis

Gruodžio 8 d. akcijos “Maltiečių sriuba” premjera, globojama miesto mero Dainiaus Bardausko, įvyko Kupiškyje.

Miesto centre, kvapą gniaužė ir viliojo smalsuolius medžiotojų Antano ir Aivaro stirnienos sriuba.

Dekano žodis ir palaiminimas palaikė naujai įsikūrusią maltiečių grupę bei skatino kupiškėnus aukoti vargstantiems seneliams.

Comments on this entry are closed.