PARAMOS AKCIJOS „MALTIEČIŲ SRIUBA“ ATIDARYMO ŠVENTĖ

Lapkričio 8 d. 15 val. V. Kudirkos aikštėje, Vilniuje, maltiečiai pradeda kasmetinės labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ žygį per Lietuvą. Jos tikslas – priminti, kad šalia mūsų gyvena tūkstančiai vienišų, skurstančių senolių. Jie tyliai laukia pagalbos, gero žodžio, dėmesio.  Nepamirškime jų – mūsų senoliai, išgyvenę tremtį, netektis, politinius pasikeitimus, yra mūsų istorija. Jie mūsų valstybės atkūrimo šimtmečio tikrieji liudytojai ir dalyviai.  

Dėl šio kilnaus tikslo V. Kudirkos aikštėje įsikurs visas sriubų miestelis. Maltiečiai ir jų draugai, rėmėjai, partneriai vaišindami sriuba praeivius primins, kaip svarbu dalintis. Dubenėlis bendro valgio, dėmesys vienas kitam suartins ir sustiprina mus kaip bendruomenę. Renginio vedėjas Jonas Radzevičius kalbins į akcijos atidarymą atvykusius žinomus žmones (iš verslo, sporto, pramogų ir žiniasklaidos sferos). Visi jie vieningai tvirtina – mūsų senoliai mums reikalingi, jie neturi būti pamiršti. Juk be jų nebūtų mūsų.

Pasveikinti šventės dalyvių žada atvykti akcijos „Maltiečių sriuba“ globėjas Prezidentas Valdas Adamkus, pirmą sriubos samtį simboliškai įpils ir akciją iš savo miesto į kitas Lietuvos vietoves palydės Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė.  

Planuoja dalyvauti Jurga Šeduikytė, Svaras, Neda Malūnavičiūtė, Justinas Jankavičius, Remigijus Ruokis ir kiti. Bus galima paragauti žymių restoranų, verslo atstovų, visuomenės veikėjų virtos sriubos, arbatos su pyragais.

ATEIKITE, VAIŠINKITĖS, AUKOKITE

Renginio pradžia 15 val.  

Prezidentas Valdas Adamkus ir vicemerė atvyksta 16 val.

Renginio pabaiga planuojama 18 val.

Comments on this entry are closed.