Pasaulinė Ligonių diena

Vasario 11-oji – ir Pasaulinė ligonių diena. 1992 m. taip paskelbė Popiežius Jonas Paulius II. Kiekvienais metais visas krikščioniškasis pasaulis meldžiasi ir ragina kitus melstis už ligonius.

Kasmet vasario 11 d. minimas Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo mažame Prancūzijos pietvakarių Lurdo miestelyje stebuklas. Jis skaičiuoja jau 158 metus. Tai įvyko 1859 m. Massabellio kalno grotoje, ten užsukus keturiolikmetei vietos mergaitei Bernadetai Subirous. Ištryškęs šaltinio vanduo dabar vadinamas šventuoju Lurdo vandeniu, kurio pasisemti ir atsigerti atvyksta tūkstančiai piligrimų iš viso pasaulio.

Paskutinis Lurdo stebuklas – kurčios nuo gimimo mergaitės pagijimas. Apie jį galite paskaityti: čia.

TIRASVER

Maltiečiai taip pat prisijungia maldoje už ligonius ir primena – kaip ir kiekvienais metais gegužės pirmą savaitę vyksime į Lurdą. Tikslios informacijos apie piligriminę kelionę artimiausiu metu ieškokite mūsų puslapyje. Viską skelbsime ir FB paskyroje. Visi norintys galės įsigyti Lurdo žvakelių ir parašyti intenciją, maldavimą už savo ar artimųjų sveikatą. Jūsų maldavimus nuvešime į Lurdą, kur kartu su viso pasaulio maltiečiais ypatingos ceremonijos metu melsimės už jūs, už visų mūsų didžiausią turtą – sveikatą.

Comments on this entry are closed.