Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Rėmėjų naujienos

 

Kalėdinis stebuklas

Vienoje maltiečių globojamoje šeimoje Vilniuje įvyko tikras kalėdinis stebuklas – ji dovanų gavo naują virtuvę.  Šį stebuklą savo rankomis įvykdė kompanijos „Cognizant Technology Solutions Lithuania“ darbuotojai.

Sužinoti daugiau:

Bendrovė TNT šiemet vėl atvyko su dovanomis

Tai Kalėdų staigmenos maltiečių vaikų dienos centrus lankantiems vaikams. Juos pradžiugins žaidimai, minkšti žaislai ir pasaulio žemėlapiai mokiniams. Smagu, kad net švenčių šurmulyje neužmirštate tų, kurie labiausiai laukia Kalėdų dovanų.

Bendrovė “Lidl Lietuva” rems maltiečių vaikų dienos centrus

Bendrovė „Lidl Lietuva“ pradeda ilgalaikį nacionalinį paramos projektą „Už saugią aplinką mūsų vaikams“ – ji tampa viena didžiausių vaikų dienos centrų rėmėjų ir jungiasi prie Prezidentės kampanijos „Už saugią Lietuvą“.
Nuo šiol „Lidl Lietuva“ stiprins nevyriausybinių organizacijų „Gelbėkit vaikus“, „Lietuvos Caritas“ ir Maltos ordino pagalbos tarnybos vaikų dienos centrų veiklą.

Sužinoti daugiau

Nepriteklių patyrę broliai Lavrinovičiai dabar dalinasi su kitais

 Jau antrus metus iš eilės “Maltiečių sriubos” akcijoje buvo galima sutikti ir Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ žaidėjus brolius Lavrinovičius. Pernai praeivius sriuba jie vaišino Aukštaitijos sostinėje, šiemet su prijuostėmis sukiojosi renginyje Vilniuje. Čia prie jų prisijungė ir Simas Jasaitis. Žaidėjai priminė, kaip svarbu būti neabejingiems ir pasidalijo mintimis apie senatvę, šeimą bei savo aukojimo įpročius.

Sužinoti daugiau

“Maxima” prisijungė prie “Maltiečių sriubos” akcijos

Tūkstančiams senų žmonių Lietuvoje reikalinga pagalba ir finansinė parama, teigia jau dvyliktą kartą rengiamos paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ organizatoriai.

Trečiadienio popietę Vinco Kudirkos aikštėje vykusios paramos akcijos metu kartu su maltiečiais“ir jų draugais “Maximos” darbuotojai vaišino praeivius arbata ir „Maximos“ meistrų iškeptu tortu.

Sužinoti daugiau

„Swedbank“ ir toliau džiugina maltiečių globojamus vaikus

Banko darbuotojai, aktyviai dalyvavę savanorystės projekte „Gerų darbų vasara“ ir išvežioję po Lietuvą akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“ paaukotas mokyklines priemones, pasirūpino vaikų laisvalaikiu.

Sužinoti daugiau

Gražuolės kuprinės nudžiugino vaikus

Vaikų paramos akcijos metu medicinos centro „Northway“ ir įmonės „Santera“ padovanotos kuprinės ir mokyklinės priemonės jau pasiekė vaikus ir labai pradžiugino – jos kokybiškos, spalvingos ir labai reikalingos.

Sužinoti daugiau

Ačiū už pagalbą skurdžiau gyvenantiems vaikams

Rugpjūčio 31 d. Prezidentūros aikštėje įvyko maltiečių kartu su Prezidentės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ renginys vaikams paremti. Jis pakvietė visuomenę ir įmones rinkti mokyklines priemones skurdžiau gyvenantiems vaikams. Sužinoti daugiau

 

Padėka rėmėjams už maltiečių dieną

Rugpjūčio 26-27 d. Giruliuose įvyko didysis maltiečių metų renginys „Maltiečių diena 2017“, kuriame dalyvavo 170 maltiečių, suvažiavusių iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių. Renginys nebūtų toks pasisekęs ir gausus be rėmėjų pagalbos. Sužinoti daugiau

barbora_baltas_transparentinis

Maltiečių rėmėja tapusi „Barbora“ prie iniciatyvos prisidėti kvies ir pirkėjus

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gyventojai nuo šiol galės ne tik įsigyti maisto internetu, bet ir paaukoti jo sunkiau gyvenantiems žmonėms. Maisto ir kasdienių prekių elektroninė parduotuvė „Barbora“ prisijungė prie maltiečių labdaros organizacijos įgyvendinamo projekto „Maistas ant ratų“. Sužinoti daugiau

if-dviraciai

„Maistas ant ratų“ keliaus „If draudimas“ padovanotais dviračiais

Bendrovė „If draudimas“ vasaros pradžioje pakvietė aukoti nebenaudojamus dviračius, kad galėtų juos padovanoti tiems, kam šiuo metu sunku. Per kelias savaites į bendrovės biurą atkeliavo 20 dviračių, tuomet darbo ėmėsi „Ponas dviratis“, kad dovanojami dviračiai būtų suremontuoti.
Sužinoti daugiau

Senjorams padovanota bendravimo šventė

Šiltą ir saulėtą vasaros popietę Pažaislio vienuolyno ansamblyje drauge pasibūti Kauno maltiečiai atvežė savo globojamus senolius. Gerą nuotaiką palaikė skambanti muzika, už kurią dėkojame Konstantinui, Birutei ir Irenai iš Raseinių. Tokia bendrystė seneliams, didžiąją laiko dalį praleidžiantiems vienumoje…
Sužinoti daugiau