MOPT grupės

Centrinė būstinė

 Gedimino pr.56B,
LT-01110, Vilnius

Tel: +370 (5) 249 86 04

Fax: +370 (5) 249 74 63

El. paštas: info@maltieciai.lt

MOPT REGIONINIŲ IR JAUNIMO GRUPIŲ KONTAKTAI (Abeceline tvarka):

Alytus

Alytus

Vadovė Onutė Žilionienė,

Tel. 8 612 77642

alytus@maltieciai.lt

Alytus Jaunimo vadovė

JM vadovė Asta Galbuogienė

Tel. 8-647-14251

 asta.galbuogiene@gmail.com

Akmenė

Akmene?

Vadovė Danutė Balodienė

Tel.  8-603-45304

akmene@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė Eglė Radionova,

Tel. 867073136

egle.marciute@gmail.com

Anykščiai

Vadovė Orinta Dolmantienė

Tel.8 620 24743

Aukštadvaris

Irena Beržinskiene

Vadovė Irena Beržinskienė

Tel. 8 699 65320

irena.berzinskiene@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė Reda Beržinskaitė

reda.berzinskaite@gmail.com

Druskininkai

Druskininkai

Vadovė Asta Akromaitė

Tel. 8 695 35812

druskininkai@maltieciai.lt

Ignalina

Vadovė Vida Ektienė

Tel. 8 624 024741

ignalina@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė Vitalija Leleikienė

Tel. 8 601 25455

vitalijakajenaite@epastas.lt

Jieznas

Vadovė Erika Švenčionienė

Tel.8 603 01847

jieznas@maltieciai.lt

Kaišiadorys

Kaisiadorys

Vadovė Dana Leščinskienė

Girelės g.1 Kaišiadorys

Tel. 8 686 43209

kaisiadorys@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė Audronė Petraškienė

Tel. 8 640 36592

audronassaa@gmail.com

Kartena

Vadovė Vida Tamošauskienė

Tel. 8 445 47141

kartena@maltieciai.lt

Kaunas

Vadovė Rūta Lukianskytė

Tel. 8 682 12622

kaunas@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė Dovilė Jurevičiūtė

Tel.8 6722 3630

dovilejureviciute17@gmail.com

Kazlų Rūda

Kazlu ruda

Vadovė Ramutė Vinikienė

Tel. 8-698-40147

kazluruda@maltieciai.lt

Kelmė

Kelme

Vadovė Lina Šimkevičienė

Tel. 8-614-86461

kelme@maltieciai.lt

Kėdainiai

Vadovė Aušra Vaidotienė

Tel. 8 610 08096

kedainiai@maltieciai.lt

Klaipėda

Klaipeda

Grupės vadovė Loreta Jurkuvienė

Tel. 8 645 56226

loreta.jurkuviene@maltieciai.lt

JM vadovė Jūratė Jocienė

Tel. 8-674-04834

juratebozaite@yahoo.com

Kriaunos

Kriaunos

Vadovė Stasė Idienė

Tel. 8 458 41719

kriaunos@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė Rima Pivoriūnienė

Tel. 8 650 41929

ripovoriuniene@gmail.com

Marijampolė

Marijampolė

Vadovė Marija Miliauskienė

Kęstučio g. 3-1 Marijampolė

Tel. 8 343 57505

marijampole@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė Vilma Zobielaitė

Tel. 8 655 71211

mjmaltieciai@gmail.com

Naujoji Akmenė

Vadovė Vanda Jasevičienė

Tel. 8 611 49451

naujoji-akmene@maltieciai.lt

Pakuonis

Vadovė Renata Bingelienė

tel. 8-674-10664,

pakuonis@maltieciai.lt

Panevėžys

Panevežys

Vadovė Virginija Vainikevičienė

Marijonų g. 24 Panevėžys

Tel. 8 45 507795

panevezys@maltieciai.lt

Palanga

Vadovė – Asta Dobrovolskienė

palanga@maltieciai.lt

Pivašiūnai

Vadovė – Laima Žemaitienė

Tel. 8 612 75510

pivasiunai@maltieciai.lt

Plungė

Plunge

Vadovas Antanas Martusevičius

Tel: 8 616 18844

plunge@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė Jolanta Mažuknė

Tel. 8-655-34043

mazukne.jolanta@gmail.com

Pravieniškės

Vadovė Inga Alseikienė

Tel. 861845132,

pravieniskes@maltieciai.lt

Prienai

Prienai

Lina Suchorukovienė

Tel. 8 686 86789

prienai@maltieciai.lt

Rietavas

Vadovas Viktoras Adomaitis

Tel. 8 624 04 897

rietavas@maltieciai.lt

Rokiškis

Vadovė Teresė Vigėlienė

Tel. 8-609-82446

Jaunųjų maltiečių vadovė Jurga Valaikienė

Tel. 8-698-32630

jurgavalai@gmail.com

Simnas

Vadovė Laima Žemaitienė

Tel. 8 612 75 510

Šiauliai

Vadovas Vaclovas Vingras

tel.: 8-698-32799

siauliai@maltieciai.lt

Šilalė

Silale

Vadovė Rozvita Beržinienė

Tel 8 620 70687

silale@maltieciai.lt

Šiluva

Vadovė ses. Ignė-Ramutė

Tel. 8 698 55030

siluva@maltieciai.lt

JM vadovė Gabrielė Alzbergaitė

Tel. 8-629-18682

gabriele.alzbergaite@gmail.com

Švenčionėliai

Svencioneliai

Vadovė – Aldona Garlienė

Tel. 8 618 38369

svencioneliai@maltieciai.lt

Tauragė

Taurage

Vadovė – Lina Oželytė

Tel. 8 687 53792

taurage@maltieciai.lt

Telšiai

Telsiai

Vadovė Vilija Austienė

Tel. 8-611-54665

telsiai@maltieciai.lt

Utena

Utena

Vadovė Diana Tumėnienė

Tel. 8-698-25896

utena@maltieciai.lt

Viduklė (Raseinių raj.)

Vadovė Gerda Visockienė

Tel. 8 650 46558

vidukle@maltieciai.lt

JM vadovė Modesta Žymantaitė

m.zymantaite@gmail.com

Viekšniai (Mažeikių raj.)

_DSC7020

Vadovė Emilija Plastinina

Tel. 8 687 36269

vieksniai@maltieciai.lt

Vilkaviškis

Vadovė Angelija Bakšienė

Tel. 8 682 15824

vilkaviskis@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė

Dalė Liepinaitienė

Tel. 8 618 04770

dalelytee@gmail.com

Vilnius

 

vytas

Vadovas Vytas Kim

Tel.  8 (5) 249 86 04, mob: 8 685 44277.

El.paštas: vytas.kim@maltieciai.lt

_DSC7130

Jaunųjų maltiečių vadovas Aidas Gediminas

Tel. +370 6 167 9594
El. p. aidas.gedminas@maltieciai.lt

MOPT Socialinės priežiūros namuose vadovė Gražina Semėnienė

Tel.  8  616 53698

grazina.semeniene@maltieciai.lt

Visaginas

Diana Naglinskienė

Tel. 8-610-65714

El.paštas: visaginas@maltieciai.lt

Zarasai

Lumbiene

Vadovė Laimutė Lumbienė

Tel.8 610 19978

zarasai@maltieciai.lt

 

Žiežmariai (Kaišiadorių raj.)

_DSC7005

Vadovė Ramutė Lančinskienė

Vytauto g. 72 Žiežmariai

Tel. 8 612 48435

ziezmariai@maltieciai.lt

Jaunųjų maltiečių vadovė Lina Jurevičienė

Tel. 8 615 81980

linajureviciene@gmail.com

Žilinai

Vadovė Dalia Baranauskienė

Tel. 8 678 21302, 8 606 35562

zilinai@maltieciai.lt

 JM vadovė Indrė Kondratavičiūtė

Tel. 8 681 44040

indree0@gmail.com