Maltiečių paslauga neįgaliesiems “Važiuojam!”

Teikiame pavėžėjimo paslaugas fizines, regos, klausos ir kt. negalias turintiems asmenims. Neįgalūs žmonės dėl judėjimo problemų dažnai negali išvykti į sveikatos priežiūros vietas, gyventi normalų socialinį gyvenimą. Norime, kad jie nepatirtų tokios atskirties ir turėtų kuo daugiau galimybių keliauti po miestą ir, esant reikalui, nuvykti į medicinos įstaigas, dienos centrus, mėgautis laisvalaikio malonumais. Specialiai pritaikytu automobiliu jau teikiame paslaugą ir gulintiems žmonėms, taip pat vežame į dializių procedūras!

Tikslas: Suteikti galimybę negalią turintiems žmonėms integruotis, visavertiškai judėti, naudotis visuomenei teikiamomis paslaugomis gydymo ir sveikatos priežiūros įstaigose, dienos centruose ir dalyvauti kultūriniuose renginiuose, draugų ar kolegų susitikimuose.

VAžiuojam2

Išskirtinumas: Paslauga vienu metu gali būti suteikiama daugiau nei vienam žmogui. Neįgaliesiems pritaikytoje transporto priemonėje telpa 3–6 neįgaliųjų vežimėliai. Paslauga teikiama ir asmenims su elektriniais vežimėliais. Su neįgaliuoju kartu gali keliauti draugai, kolegos ar šeimos nariai – tai sutaupys laiko ir išlaidų. Už kelionę taikoma bendra kaina, todėl važiuoti keliese yra pigiau nei tai daryti vienam.

Kaip teikiama paslauga? Paslauga teikiama visame Vilniaus mieste, rajone bei į kitus miestus. Mikroautobuse yra 3–6 vietos neįgaliesiems su vežimėliais ir vieta lydinčiam asmeniui. Pavėžėjimu gali pasinaudoti ir regos bei klausos negalias turintys asmenys. Maltiečių vairuotojai-asistentai ir savanoriai esant reikalui visada padės kelionės metu, įlaipins į transporto priemonę ir išlaipins iš jos, taip pat pagelbės kitais iškilusiais klausimais. Teikiantys paslaugą darbuotojai yra apmokyti visų reikalingiausių įgūdžių, pirmosios pagalbos pradmenų. Dėl komandoje „Važiuojam“ dirbančių specialistų, tarp kurių yra ir paramedikų, organizacija savo klientams gali teikti itin kokybiškas paslaugas.

VAžiuojam3

Paslauga teikiama iš anksto užsiregistravus telefonu (+370 615 50 232) arba elektroniniu paštu (vaziuojam@maltieciai.lt).

Kelionės kaina priklauso nuo nuvažiuotų kilometrų (1 km = 0,60 euro + vienkartinė atvykimo kaina – 0,90 euro).

Vienu metu galime vežti 3–6 vežimėlius, todėl keliaujant paranku kooperuotis su kolegomis, draugais, kaimynais. Jei važiuojančiųjų yra ne vienas, kelionės išlaidos dalijamos iš klientų skaičiaus – taip galima ir sutaupyti!

Kainynas:

Kilometro kaina – 0,60 euro.

Vienkartinė atvykimo kaina – 0,90 euro.

Minimalus kelionės mokestis – 1,50 euro.

Keliavimas už Vilniaus miesto ribų – kelionės mokestis susideda iš degalų sąnaudų (į abi puses) + valandinis vairuotojo-asistento darbo užmokestis (3,80 Eur/val.).

Pavėžėjimo spec. automobiliu asmenims su labai dideliais poreikiais (gulintiems) kaina Vilniaus mieste – 10 Eur (į vieną pusę).

Kontaktinė informacija: el.paštas

vaziuojam@maltieciai.lt;

Tel. +370 615 50 232

www.maltieciai.lt.