Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Pirmosios pagalbos mokymai

Kiekvieno pareiga yra mokėti suteikti Pirmąją pagalbą. Maltiečiams savanoriams tai mokėti yra ypač svarbu – jie dirba su senjorais, kuriems to gali prireikti bet kuriuo metu.

Maltiečiai nutarė Pirmosios pagalbos mokymą pakelti į aukštesnį lygį – paruošti Pirmosios pagalbos instruktorius. 12 maltiečių savanorių 2013 metų lapkričio mėnesį dalyvavo Pirmosios pagalbos instruktorių kursuose.Taip pat buvo įsigyta visa reikalinga įranga Pirmosios pagalbos mokymams.

Pirmosios pagalbos mokymai 2

Pirmosios pagalbos instruktorių mokymai ir įrangos įsigijimas buvo finansuotas iš Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos lėšų. Maltiečiai jau žengė ir kitą svarbų žingsnį – gavo licenciją patys organizuoti Pirmosios pagalbos mokymus. Jų apmokyti instruktoriai jau pradėjo keliauti į maltiečių grupes ir ten mokyti savanorius.

Maltiečių Pirmosios pagalbos mokymai yra labai kokybiški ir informatyvūs. Jų metu aptariama pirmosios pagalbos svarba, teoriškai ir praktiškai pristatomas žaizdų tvarstymas, kviečiama pabandyti jas tvarstyti, mokoma stabdyti kraujavimą, imobilizuoti galūnes, atlikti dirbtinį kvėpavimą, nuimti sužeistam motociklininkui šalmą ir užkelti jį ant nukentėjusiojo lentos. Taip pat mokoma, ką reikia daryti springimo, nudegimo, arba skendimo atvėjais.

Pirmosios pagalbos mokymai 2_001

Baigę mokymus maltiečių savanoriai gauna specialius pažymėjimus, tačiau svarbiausia – jie įgyja neįkainojamas žinias, kurios gali išgelbėti kitam žmogui gyvybę.

Daugiau informacijos: www.jaunieji.maltieciai.lt