Vilniaus maltiečių vaikų dienos centro atnaujinimas

Vilniaus maltiečių vaikų dienos centre buvo atliktas remontas, kuris žymiai pagerino centro darbo salygas. Jį finansavo rėmėjai – kompanija “SIXT”

“Tikrai labai džiaugiamės atliktais remonto darbais, – pasakoja centro vadovė Lijana Kazakevičiūtė. – Centre dabar visai kita atmosfera, šviesu, gera ir patogu dirbti.”

Pasak Lijanos, ypač daug reikšmės turėjo įrengtas naujas galingas apšvietimas. Prieš tai centre buvo žymiai mažesnis apšvietimas, kai kurios lempos neveikė,   vaikams buvo sudėtinga ruošti namų darbus.

Vaikus taip pat labai džiugina didžiulė kreidinė lenta, kurioje kiekvienas gali nupiešti kažką pagal savo nuotaiką. Kitame kambaryje įrengta kamštinė siena, prie kurios galima prismeigti įvairius piešinius ir plakatus.

Šviesiai nudažytos sienos, naujos grindys sukuria labai malonią atmosferą.

“Labai džiaugiamės ir savo virtuve, kuri labai pasikeitė, – pasakoja Lijana. – Turime naują didžiulį stalą, aplink kurį dabar galime susėsti visi. Anksčiau turėjome du nedidelius staliukus, kurie buvo nepatogūs ir užimdavo daug vietos. Kiti virtuvės baldai – taip pat nauji, gražūs ir patogūs.”

Pasak Lijanos, vaikai labai džiaugiasi pasikeitusia aplinka, ją vertina ir saugo.

“Suprantame, kad tai yra mūsų namai, kuriuose praleidžiame nemažai laiko, – sako Lijana. – Todėl kiekvienas jų pasikeitimas yra labai svarbus. Jis padeda vaikams jaustis gerai, noriai lankyti centrą.”

Comments on this entry are closed.