Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

54+

Vyresnio darbingo amžiaus žmonės gali padėti bendruomenei ir tobulėti

Telšių apskrityje maltiečiai organizuoja ypatingą veiklą bendruomenėms – įgyvendina Europos Sąjungos projektą „54+“. Jo tikslas – burti vyresnio darbingo amžiaus žmones savanoriškai prisidėti savo darbais, žiniomis, įgūdžiais prie bendruomenės stiprėjimo bei tobulėti patiems. Tuo tikslu kartu su vyresniais darbingo amžiaus regiono gyventojais vyksta susitikimai, pokalbiai, ką kartu galime padaryti, kad mūsų regione gyventi būtų geriau, kad bendruomenė taptų darni ir tvari. Turbūt kiekvienas savo aplinkoje pastebime tokių, kuriems reikalinga pagalba, kuris užkluptas bėdų ar suklupęs pats. Šiuo projektu ir siekiame kurti erdvę, kurioje susitinkame, tariamės ir kartu nuveikiame ką nors vertingo savo miestui ar šalia esančiam nepažįstamam. Kviečiame ir prašome skirti tam dalį savo laiko.

Darydami gera kitiems tobulėjame ir patys. Organizuojamės šiuolaikiškus įdomius mokymus apie tai, kaip ugdyti verslumą, spręsti konfliktus, planuotis savo laiką, bendradarbiauti su kitais, mokomės dirbti kompiuteriu. Tobulėti – geras jausmas, kad ir kokio amžiaus esame.

Projektą finansuoja Europos Sąjungos socialinis fondas. Ypač kviečiame prisijungti žmones nuo  55 m. iki pensinio amžiaus.

Veikla vyksta Telšiuose, Plungėje, Rietave ir Viekšniuose. Čia lankome ir padedame vienišiems seneliams jų namuose ar slaugos skyriuose, prisidedame organizuojant vaikų užimtumą vaikų dienos centruose ar vaikų namuose, organizuojame miesto renginius bei akcijas ir pan.

Taigi kviečiame į  susitikimus, per kuriuos apie viską pasikalbėsime smulkiau.

Prisijunkite, pasidalinkite žinia su giminaičiais ir draugais.

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis:

Telšiuose – Vilija Austienė, tel. 8 611 54 665, Modestas Normantas, tel. 8 674 90 263, telsiai@maltieciai.lt;

Plungėje – Lina Ablingienė, tel. 8 614 52 018;

Rietave – Laurina Kuprytė, tel. 8 680 87 733;

Viekšniuose – Emilija Pastinina, tel. 8 687 36 269.