Ambasadoriaus susitikimas su LR Ministru Pirmininku

Maltos ordino ambasadorius Lietuvai J.E. Manfred Ritter Mautner von Markhof šiandien susitiko su LR Ministru Pirmininku Saulium Skverneliu ir aptarė tolesnio bendradarbiavimo perspektyvas.

„Maltos Ordinas – labai svarbus Lietuvos partneris, padėjęs įgyvendinti įvairius paramos projektus greitosios pagalbos, medicininės priežiūros, kovos su skurdu ar pagalbos žmonėms, nukentėjusiems nuo konfliktų, srityse. Ordino parama Lietuvai, pradėta teikti tik atkūrus Nepriklausomybę, buvo neparastai svarbi mūsų valstybei ir jos žmonėms“,- sakė premjeras.

Prisimintas Maltos Ordino Didžiojo Kanclerio apsilankymas  Vilniuje 2017 metų rugsėjį. Šio vizito metu pasirašyta Lietuvos ir Maltos Ordino bendradarbiavimo sutartis atveria dar daugiau galimybių prasmingai veiklai.

S. Skvernelis akcentavo svarų  maltiečių indėlį stiprinant socialinę  gerovę, mažinant skurdą ir atskirtį.  Ši sritis – vienas svarbiausių Vyriausybės prioritetų. Jis pasidžiaugė, kad auga bendrų socialinių projektų skaičius,  Vyriausybė prie jų prisideda ir skatina tai daryti  kitus. Maltiečių vykdomi projektai  „Maltiečių sriuba“, „Maistas ant ratų“, Vaikų dienos centrai ir kiti suteikia kasdienę pagalbą labiausiai pažeidžiamiems Lietuvos žmonėms.

Ambasadorius perdavė premjerui Maltos ordino Didžiojo Kanclerio barono Albrecht von Boeselager asmeninę padėką už puikų vyriausybės bendradarbiavimą su Maltos ordinu.

Comments on this entry are closed.