Pasirinkite aukojimo būdą

Gerumo prenumerata!

Užsisakykite e.sąskaitą

Panašiai kaip mokate už komunalines ar ryšio paslaugas galite reguliariai gauti ir automatiškai apmokėti „Gerumo prenumeratos“ sąskaitas.
Paprasčiausias būdas užsisakyti e. sąskaitas – susitikti su maltiečiais gyvai. Dėl susitikimo susisiekite tel. 867527765 arba el. p. julija.staskovskaja@maltieciai.lt

Periodinis aukojimas kortele

Vos kelių mygtukų paspaudimu galite „užsiprenumeruoti“ gerumo! Jums tereikia turėti mokėjimo kortelę. „Gerumo prenumeratos“ auka kortele atrodo taip pat, kaip pirkimas elektroninėje parduotuvėje. Pažymėję periodiškumą, duomenis suvesite tik kartą, o gerumo gausite taip dažnai, kaip nuspręsite.

Kaip atsisakyti periodinės paramos?

„Gerumo prenumeratos” galite atsisakyti 2 būdais:

1. Nutraukti periodinę paramą kortele galite el. paštu info@maltieciai.lt, telefonu +37067527765 arba raštu (Gedimino pr. 56B, Vilnius, LT-01110) apie savo norą pranešę maltiečiams.

2. E. sąskaitas administruoti (sudaryti, keisti ar nutraukti) galite savo el. bankininkystės paskyroje, taip pat nuvykę į artimiausią banko klientų aptarnavimo skyrių. Apie norą nutraukti periodinius mokėjimus kortele turite informuoti savo banką el. bankininkystės paskyroje arba nuvykę į artimiausią banko klientų aptarnavimo skyrių.

Kiti paramos būdai

Elektroninė bankininkystė

Pasirinkite arba įveskite savo aukojimo sumą. Paspaudus mygtuką “Aukoti” Jūs būsite perkeltas į pasirinktą elektroninės bankininkystės sistemą.

Įmonės rekvizitai

Gavėjas: MALTOS ORDINO PAGALBOS TARNYBA
Įmonės kodas: 190740859
DNB bankas,
A.s. LT924010042400083985
Gedimino pr. 56B – LT-01110, Vilnius

Skirkite savo 2% maltiečiams

Mes padedame jiems. Prisidėkite ir Jūs!

 
 

Pagalbos projektai vienišiems seneliams

Savanoriai maltiečiai senjorams ne tik nemokamai veža į namus karštą sriubą, bet ir teikia moralinę, psichologinę paramą. Bendrauja, padeda namų ruošos darbuose, palydi į gydymo įstaigas, lanko jau susirgusius ligoninėje…

 

Pagalba skurstantiems vaikams

Maltiečių vaikų dienos centruose lankosi vaikai iš sunkumus (finansinius ir socialinius) patiriančių šeimų, turintys mokymosi, pritapimo mokykloje, elgesio sunkumų, augantys nepilnoje šeimoje, išgyvenantys krizinį laikotarpį (pvz. tėvų skyrybas).

Pagalba
neįgaliesiems

Aktyvios neįgaliųjų reabilitacijos stovykla, Tarptautinė Maltos ordino neįgaliųjų stovykla, neįgaliųjų piligrimystė į Lurdą.


Sužinokite apie naujienas pirmas!

Gauk svarbiausią informaciją pirmas!
Prenumeratoriai aktualiausias naujienas gauna pirmieji. Nepraleiskite progos padėti tiems, kam reikia pagalbos.