Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Idėjos padėjėjos 2012

Idėjos padėjėjos

“IDĖJŲ PADĖJĖJŲ” KONKURSAS  – PROGA PARODYTI SAVO IŠMONĘ IR PADĖTI TIEMS, KURIEMS LABAI REIKIA

Ne vienas mūsų  ne kartą esame aukoję pinigus geram darbui ar labdaringą veiklą vykdančiai organizacijai. Parėmėme jas, nes žinojome, kad turime padėti tiems, kurie negali patys savimi pasirūpinti.

Tačiau mažai kam atėjo į galvą, kad kiekvienas mūsų gali ne tik paaukoti, tačiau ir pats tapti labdaringos akcijos ar renginio organizatoriumi, atskleisti save darydamas gerus darbus.

“Idėjų padėjėjų” konkursas kaip tik ir suteikia šią galimybę. Jis leidžia ne tik įsijungti į kilnią veiklą, tačiau leidžia tai padaryti jaunatviškai, linksmai, originaliai.

Konkurso esmė –   dalyvauti. Tai svarbiausia. Dalyvaujančius raginome sugalvoti originaliausią labdaros renginį, sutelkti jam daugiausiai draugų ir surinkti daugiausiai lėšų senukų globai ar jaunųjų maltiečių projektams.

KOKIE TAI GALI BŪTI RENGINIAI?

Įvairiausi. Kepimo ir kulinarijos konkursai, mokyklos šventės, mugės, dainų, šokių, grožio konkursai, sporto varžybos. Svarbu, kad būtų linksma ir įdomu.

Nemažiau svarbu organizuojant  yra paskelbti gražų renginio tikslą – surinkti lėšas Maltos ordino globojamų senelių maitinimui, slaugai ar jaunųjų maltiečių projektams. Organizatoriai turi kūrybiškai pagalvoti, kaip gali tai padaryti – įvesti simbolinį konkursų ar varžybų dalyvio mokestį, parduoti savo iškeptus kepinius ar suvenyrus, organizuoti loterijas, savo meno darbų aukcionus. Svarbiausia, kad nuotaikingas renginys pasiektų kilnų tikslą – surinktų aukas vienišų senukų globai.

KAIP GALIMA DALYVAUTI KONKURSE?

Visa Lietuva šiame konkurse suskirstyta į 4 regionus:  Žemaitiją, Aukštaitiją, Suvalkiją ir Dzūkiją. Dalyviai pasirenka, kuriame Lietuvos regione yra ir parašo rengėjams el- laišką. Reikia trumpai pristatyti savo idėją, nurodyti, kada ir kur vyks renginys, kiek žmonių jį organizuoja.

Užregistravus dalyviams  suteikiama prieiga prie vartotojo zonos. Prisijungę prie jos, jie gali įdėti nuotraukas iš renginio, įrašyti, kiek lėšų surinkta. Idėjos buvo vertinamos pagal aprašymą, nuotraukas, dalyvių skaičių, surinktą sumą.

SURINKTAS LĖŠAS GALIMA SKIRTI:

  • Senų ir vienišų senelių maitinimui ištisus metus. Kiekvieną dieną keli šimtai žmonių į namus gauna karštą maistą, kurį simboliškai vadiname sriuba. Jiems tai vienintelis maistas.
  • Senų ir vienišų žmonių priežiūrai namuose. Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoriai lanko apie 2000 senelių, atneša jiems vaistų, vitaminų, namų apyvokos priemonių, o per šventes  -mažas dovanėles.
  • Jaunųjų maltiečių projektams.

Konkurso esmė – kas sugalvos originaliausią labdaros renginį, sutelks daugiausiai draugų jį organizuojant ir surinks daugiausiai lėšų.

Atskirai rungsis tie renginiai, kurie surinks daugiausiai jų sumanymą mėgstančių draugų Facebook’e.

KVIEČIAME DALYVAUTI!

DAUGIAU INFORMACIJOS: ČIA