KVIEČIAME DALYVAUTI ATRANKOJE Į TARPTAUTINĘ MALTOS ORDINO VASAROS STOVYKLĄ NEĮGALIAM JAUNIMUI VOKIETIJOJE

Tarptautinės Maltos ordino vasaros stovyklos neįgaliam jaunimui “Malta Camp” vis kitame mieste rengiamos jau nuo 1983 metų. Daugiau nei 450 jaunuolių, turinčių negalią, bei maltiečių savanorių iš viso pasaulio susirenka praleisti vieną vasaros savaitę kartu. Čia neįgaliesiems sudaromos sąlygos apžiūrėti miestą ar šalį, kurioje vyksta stovykla. Šiemet ji Vokietijoje.

Lietuvos maltiečiai kartu su daugiau nei 25 kitų šalių delegacijomis į šią stovyklą suvažiuos rugpjūčio 3–10 dienomis. Iš mūsų šalies kviečiami vykti penki 18–35 metų neįgalieji, kurie turės kiekvienas po padėjėją maltietį savanorį, padėsiantį visos kelionės metu. Tai bus neįtikėtinų veiklų, pažinčių, linksmybių, patyrimų ir iššūkių savaitė. Ankstesnių stovyklų dalyviai sako, kad tokios stovyklos įspūdžiai įsimena visam gyvenimui ir kad nieko panašaus daugeliui neteko patirti.

Stovykla vyks Etalės benediktinų vienuolyne į pietus nuo Miuncheno! Į abatiją įeina alaus darykla, distiliavimo gamykla, sūrio gamykla ir ūkis, kuris visiems svečiams suteiks „tikrąją“ Vokietijos patirtį. Netoliese esančios Alpės pasiūlys tai, ką gali pasiūlyti kalnai. O geriau už kalnus yra tik kalnai…

Norintys dalyvauti stovykloje turėtų užpildyti anketą ir dalyvauti dalyvių atrankoje. Anketą rasite paspaudę čia

 

Comments on this entry are closed.