Maltos ordino Didžiojo Magistro padėka LR Prezidentei

Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už daugiametį indėlį į Lietuvos ir Maltos ordino glaudų bendradarbiavimą ir nenuilstamą paramą socialinei veiklai mūsų šalyje įteikta asmeninė Maltos ordino Didžiojo Magistro Fra‘ Giacomo Dalla Torre Del Tempio Di Sanguinetto padėka.

Šalies vadovės teigimu, ši padėka – tai svarus įvertinimas ir paskata visiems Lietuvos žmonėms ir toliau nuosekliai skirti savo laiką itin svarbiai ir reikalingai Maltos ordino misijai, visapusę paramą ir pagalbą labiausiai nuskriaustiems bei socialiai pažeidžiamiausiems visuomenės nariams.

Sveikinimo raštą Prezidentei perdavė Maltos ordino ambasadorius Lietuvai Manfredas Leo Mautner Markhofas. Susitikime šalies vadovė aptarė šios organizacijos veiklą mūsų šalyje, pagalbos vieni kitiems projektus, jų svarbą kuriant socialiai atsakingą ir atjaučiančią visuomenę bei ordino vaidmenį skatinant savanorystės principus Lietuvoje.

Valstybės vadovė taip pat pabrėžė, kad Lietuvos ir Maltos ordino drauge vykdomi projektai Ukrainoje – dar viena galimybė bendradarbiauti.

Roberto Dačkaus nuotraukos.

 

Comments on this entry are closed.