Maltos ordino pagalbos tarnyba turi naują vadovybę

Balandžio 13 d. Lietuvos maltiečiai Kėdainių rajone Josvainiuose rinko naują vadovybę – vyko Maltos ordino pagalbos tarnybos narių visuotinis susirinkimas. Po ketverių metų valdymo ankstesnioji valdžia baigė savo kadenciją. Komanda buvo nuostabi – daug pasiekta ir nuveikta. O ir laikotarpis buvo ypatingas. Kaip sakė buvęs Prezidentas Romas Abunevičius: „Tai buvo nelengvas jubiliejų ir rinkimų metas – organizacijos 25-metis, jaunųjų maltiečių veiklos 25-metis, tokį patį jubiliejų minėjo ir Maltos ordino ambasada Lietuvoje. Be to, per tuo ketverius metus rinkome naują MOPT generalinį sekretorių, naują jaunuomenės vadą, pasikeitė ir aukščiausioji valdžia – ambasadorius Lietuvai ir pagaliau pats Maltos ordino Didysis Magistras. Žodžiu, permainų metas.“

Romas Abunevičius MOPT prezidentavo dvi kadencijas – aštuonerius metus, jo dėka organizacija tapo solidesnė, tvirtesnė, labai daug buvo pasiekta tarptautiniu lygmeniu. Ačiū visų maltiečių vardu. Pasibaigus jo kadencijai Visuotinio narių susirinkimo metu Romas Abunevičius išrinktas į organizacijos Garbės narius.

MOPT visuotiniame narių susirinkime dalyvavo 72 nariai, kurie balsuodami išsirinko naują Prezidiumą, Revizijos komisiją ir Etikos komisiją. Prezidiumas išrinko naują Maltos ordino pagalbos tarnybos Prezidentą – juo vienbalsiai išrinktas ilgametis organizacijos narys  Bronius Einars. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės – tai asociacijos siela, jis gerai pažįstamas ir Maltos ordino nariams bei vadovybei.

Prezidiumo sudėtyje taip pat turime naujienų, išrinkti 3 nauji nariai – verslininkas, daug metų besirūpinantis pagalba vaikų dienos centrams, paramos fondo „Drying Little Tears“ Lietuvoje atstovas Algimantas Andrašiūnas, taip pat Plungės ligoninės vyr. gydytojas Antanas Martusevičius. Jauniesiems maltiečiams prezidiume atstovaus Vaidas Tumėnas, buvęs maltiečių jaunuomenės vadovas, šiuo metu dirbantis versle.

Maltos ordino pagalbos tarnybos naujai išrinktasis prezidiumas:

Prezidentas         Bronius Einars

Viceprezidentas  Andrius Lukašonokas

Nariai :

Rūta Voverytė

Kun. Vytautas Rapalis

Algimantas Andrašiūnas

Antanas Martusevičius

Vaidas Tumėnas

MOPT Revizijos komisija:

Gražina Senvaitienė

Lina Oželytė

Žilvinas Spundzevičius

MOPT Etikos komisija:

Romas Abunevičius

Auksė Spundzevičienė

Donatas Petkauskas

 

 

 

 

 

Comments on this entry are closed.