Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Labdaros akcija „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“

Rugpjūčio 31 d. 11.30 val. maltiečiai kartu su Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ surengė mokyklinių priemonių dovanojimo šventę sunkumus patiriantiems vaikams. Įmones, organizacijas, akademinę bendruomenę ir visus geros valios žmones šventės organizatoriai pakvietė į S. Daukanto aikštę Vilniuje atnešti mokyklinių ir ugdymo priemonių, kurios atiteks nepriteklių patiriantiems vaikams.

 

Atneštos gėrybės buvo keičiamos į vaikų dainas, šypsenas, padėkas ir rėmėjų vaišes. Renginyje dalyvavo ir mėsainiais vaišino „London Grill“, saldainius dovanojo „Rūta“, „Gardėsio“ bandeles ir „Jorės“ duonos užkandžius „Fazer Lietuva“ kepykla, o ledus „Žemaitijos pienas“. Susirinkusieji galėjo atsigaivinti „Cido“ sultimis ir „Neptūno“ vandeniu.

Maltiečiai jau penktus metus vykdo mokyklinę vaikų paramos akciją „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“, kurios metu renka lėšas bei mokyklinius reikmenis globojamų šeimų ir maltiečių vaikų dienos centrų vaikams. Šiemet ji vyksta rugpjūčio 1–rugsėjo 30 dienomis. Per visą Lietuvą maltiečiai yra įkūrę 12 vaikų dienos centrų, atrodo, nemažai, bet pagalbos prašančiųjų nemažėja, vadinasi, ir tokių centrų poreikis išlieka.

Štai per vienerius metus – nuo vienos vaikų paramos akcijos iki kitos – maltiečiai atidarė 2 naujus vaikų dienos centrus. Abu Žemaitijoje – Užventyje ir Telšiuose. Iš viso maltiečiai globoja beveik 1700 vaikų per visą Lietuvą – tai daugiavaikių šeimų mažieji, našlaičiai, specialiųjų įstaigų globotiniai, vaikai iš socialines ar finansines problemas patiriančių šeimų, lankantys maltiečių vaikų dienos centrus ir jaunimo centrus.

Šiemet į maltiečių kvietimą prisidėti prie akcijos atsiliepė beveik visos Lietuvos miestų ir miestelių savivaldybės, seniūnijos, merijos – savo biuruose pasistatė daiktadėžes ir paskatino darbuotojus į jas rinkti mokyklinius reikmenis. Kviečiame prisidėti ir verslo įmones – juk dažnai po konferencijų bei mokymų lieka rašiklių, užrašų knygelių, kuprinių, kitų priemonių, kurios vaikams gali būti tokios reikalingos mokykloje.

Maltiečiai laukia norinčių paaukoti mokyklinių reikmenų, pageidaujantiems akcijos organizatoriai gali atvežti dėžių ir pastatyti įmonėje, surinktus daiktus galite atgabenti patys į maltiečių biurą Gedimino pr. 56B, Vilniuje, arba kreiptis į maltiečius savo mieste. Informacija tel. (8 5) 249 7304.

Paaukoti lėšų vaikų maitinimui ir kitoms reikmėms galima trumpuoju numeriu 1490 (2 eurai) ar https://maltieciai.lt/aukoti/, taip pat pervesti į Maltos ordino pagalbos tarnybos sąskaitą LT29 4010 0424 0397 4431 (paskirtis: vaikams). Ačiū.