Mokymai „NVO stiprinimas kokybiškų paslaugų teikimui“

Maltiečiai su partneriais vykdo projektą „NVO stiprinimas kokybiškų paslaugų teikimui“ Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-01-0005, kuriuo siekiama stiprinti NVO ir bendruomenių narių gebėjimus teikti priežiūros ir pagalbos paslaugas namuose neįgaliems ir negalintiems apsitarnauti asmenims. Tikslui pasiekti organizuojami maltiečių ir projekte dalyvaujančių partnerių mokymai.

Lapkričio 8-9 d. Kaune įvyko pirmoji mokymų sesija.  Dalyviai atvyko iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Kaišiadorių, Panevėžio, Trakų, Švenčionėlių, Viduklės bei kt. vietovių ir dvi dienas gilinosi į aktualias temas: gulinčių asmenų slauga (odos priežiūra, prausimas, pragulų profilaktika, saugus padėties keitimas), pažintinių funkcijų sutrikimų turinčių asmenų kasdienės veiklos ir pagalbos aspektai, efektyvi pagalba specialiųjų poreikių turintiems asmenims.

Antrą dieną mokymų dalyviai susipažino su psichologinės pagalbos teikimo, bendravimo, savižudybių grėsmės atpažinimo galimybėmis ir mokėsi pagalbos būdų per teoriją ir praktiką.

Paskaitas skaitė projekto partnerio Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lektoriai, kuriems esame dėkingi už nuoširdumą, profesionalumą ir profesine patirtimi paremtas žinias.

Projekto veiklas finansuoja ESF.

Comments on this entry are closed.