Padėk Ukrainai

Paremkite nuo karo kenčiančius žmones Ukrainoje. Humanitarinė pagalba reikalinga dabar.

Humanitarinės pagalbos laukia daugiau kaip 17 mln. žmonių Ukrainoje. Karas privertė juos palikti savo namus, ieškant saugumo, apsaugos ir pagalbos. 5,5 mln. žmonių yra perkelti šalies viduje, o daugiau kaip 7 mln. žmonių kirto Europos sienas ir pateko į kaimynines šalis (Šaltinis: OCHA situacijos ataskaita, 2022 12 19). Milijonai žmonių vis dar kenčia nuo karo padarinių ir kasdien susiduria su vis naujais iššūkiais. Medicininė pagalba, sugriautų namų ir infrastruktūros atstatymas, prieglobsčio suteikimas, būtiniausių pagalbos reikmenų gabenimas ir psichosocialinė parama – tai tik keletas poreikių iš nesibaigiančio sąrašo, skirto padėti žmonėms Ukrainoje.

Tarptautinis Maltos ordino tinklas buvo, yra ir bus šalia nukentėjusių Ukrainos bendruomenių tiek, kiek reikės. Mes ir toliau teiksime pagalbą, atsižvelgdami į situaciją ir poreikius.

Maltiečiai teikia humanitarinę pagalbą Ukrainos žmonėms

Karo pabaigos dar nematyti. Milijonai žmonių yra priklausomi nuo humanitarinės pagalbos. Remiame Ukrainos žmones įvairiais projektais ir glaudžiai bendradarbiaujame su Ukrainos maltiečių komanda, kuri vietoje įvertina žmonių poreikius ir įgyvendina pagalbos projektus.

Daugiausia dėmesio skiriame psichosocialinei pagalbai šalies viduje perkeltiems asmenims, sveikatos apsaugos sistemos stiprinimui, pagalbinių priemonių žiemai ir skubiosios pagalbos priemonių teikimui.