„Pasimatuokite” vienadienę savanorystę pas maltiečius

Norite prasmingos veiklos su kolegų ar draugų komanda? Maltiečiai siūlo „pasimatuoti” vienos dienos savanorystę. Tai unikali galimybė subūrus bendraminčius nuvykti pas maltiečių globojamus žmones ir atlikti jiems reikalingus darbus. Tokia savanorystė nereikalauja specialaus pasiruošimo – subūrei komandą, pasirinkai iš maltiečių pateikto darbų sąrašo sau tinkamą bei įveikiamą, pasipuošei marškinėliais „Šiandien aš maltietis” ir pirmyn daryti gerų darbų.

Į savanorystės išbandymą kviečiame įsitraukti įmones, juk kartu su kolegomis atlikta užduotis kuria pozityvius pokyčius, skatina naujoms bendroms veikloms. Įmonė į savo savanorių komandą gali pasikviesti klientus ar partnerius – tai sustiprins santykius, leis geriau susipažinti darant prasmingus darbus.

Maltiečių veiklos geografija labai plati – daugiau kaip 40 grupių per visą Lietuvą. Ir veiklų vykdome įvairiausių – globojame senelius, rūpinamės vaikais, teikiame pagalbą suklupusiems, nuskriaustiems, patekusiems į bėdą. Tad pasirinkę vienai dienai tapti maltiečiais savanoriais tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Jaunų kūrybingų žmonių labai laukia maltiečių vaikų dienos centrai. „Atvažiuokite su vaikais tiesiog pabūti, jie išsiilgę asmeninės draugystės, trokšta prie kažko prisiglausti, nes provincijoje retai kas savanoriauja ir gali skirti vaikams laiko”, – kviečia Viekšnių maltiečių vaikų dienos vadovė Emilija Plastinina.

Jei manote, kad pagalbos labiausiai laukia senoliai, galite vykti pas juos. Darbų reikia visokių – sutvarkyti kiemą, nupjauti žolę, sukalti tvorą, sunešti malkas, palydėti į kapines ir kt. O gal jūsų įmonė pajėgi suremontuoti senolio būstą ar dalį jo. Jaunų rankų laukiam, bet labiausiai senoliai ilgisi bendravimo. Santykių skurdas – didelė šių skubėjimo laikų bėda. Tad tiesiog padraugauti su senoliais, nuvežti juos į kavinę ar prie ežero, pakalbėti, išklausyti ar suorganizuoti jiems pikniką būtų didelė vertybė ir įsimintų ilgam.

Maltiečiai kviesdami savanorystei kviečiame prie projekto prisidėti finansine auka – pageidautina 50 eurų, bet galutinė suma priklauso nuo jūsų dosnumo. Šios lėšos būtinos švaros priemonėms, įrankiams, medžiagoms ir kt. pirkti ar nuomoti.

Norintys dalyvauti savanorystės akcijoje „Šiandien aš maltietis” turėtų kreiptis į programos vadovę Rasą Stukienę tel. 8 613 17 949, el. p. rasa.stukiene@maltieciai.lt.

Maltiečių siūlomi darbai: Šiandien aš maltietis lentelė

Comments on this entry are closed.