Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Gerieji darbai

„Avia Solutions Group“ ir „Maltiečiai“ sujungė jėgas bendram tikslui

Norime pasidžiaugti, jog jau trečius metus iš eilės  aviacijos paslaugų įmonių grupė AB „Avia Solutions Group“ dalyvauja Maltiečių rengiamoje akcijoje „Mažoj širdelė – didelės idėjos“. Prie kilnios akcijos šiais metais prisijungė ir viena iš AB „Avia Solutions Group“ įmonių – UAB „BAA Training“. Kasmet mūsų Grupės įmonės buriasi kilniam tikslui ir nuoširdžiai stengiasi prisidėti prie nepasiturinčių šeimų gerovės.

Sužinoti daugiau: čia

Nors ir ne tiesiogiai, bet visi kartu – ir maltiečiai, ir jų rėmėjai

Rugpjūčio 21–26 d. Giruliuose, stovykloje „Pasaka“, Lietuvos maltiečiai turėjo svarbiausią organizacijos metinę sueigą. Čia vienu metu vyko net 4 reikšmingi renginiai.

Sužinoti daugiau: čia

Naujas dušas Alytaus maltiečių globojamiems žmonėms

Alytaus maltiečiai labai džiaugiasi naujai įrengtu dušu, kur gali nuprausti savo globojamus žmones. 

Sužinoti daugiau

Puiki vaikų atostogų pradžia žada naujas tradicijas

Birželio 18–20 dienomis „Lietuvos energijos“ ir „Maximos“ dėka pirmą kartą maltiečių Kauno, Tauragės ir Marijampolės vaikų dienos centrų auklėtiniai bei darbuotojos stovyklavo kartu nuostabioje Sadauskų sodyboje.

Sužinoti daugiau

Serveris.lt svetainių skelbimo internete ir jų kūrimo paslaugas teikianti įmonė sutiko neatlygintinai paskirti vieną iš savo serverių maltiečių svetainei ir el. laiškams.

Džiaugiamės, kad tokių geradarių dėka nebereikia rūpintis serverio paslaugų darbu ir pasitaikančių gedimu šalinimu. Mūsų draugų ir bendraminčių būrys plečiasi, tad dar daugiau laiko bei jėgų galime skirti pagalbos prašantiems.

Gegužės 1-ąją pas Kriaunų maltiečius lankėsi Vokietijos Estenfeldo miesto maltiečiai savanoriai.

Atvežė vaikų darželį lankantiems vaikams dovanų – drabužių ir žaislų. Svečiai buvo šiltai priimti kriauniškių moterų – Vokietijos maltiečiai mielai ragavo Sartų ežero žuvies patiekalų, naminio saldaus pyrago, vaišinosi žolelių arbata.

Visi kartu pasodino draugystės ąžuoliuką. Svečiai prižadėjo atvykti dar – juk dabar visi kartu turės puoselėti mažąjį medelį, kad jis išaugtų į stiprų ąžuolą.

„Lidl Lietuva“ ilgalaikis nacionalinis paramos projektas „Už saugią aplinką mūsų vaikams“

Bendrovės „Lidl Lietuva“ ilgalaikis nacionalinis paramos projektas „Už saugią aplinką mūsų vaikams“ skaičiuoja pirmojo ketvirčio rezultatus: nuo akcijos pradžios, per tris mėnesius, šalies gyventojai per taromatus vaikų dienos centrams paaukojo 5 340 eurų, o „Lidl“ pridėjo antra tiek, šią sumą padvigubino iki 10 680 eurų. 

Praėjusių metų pabaigoje prekybos tinklas pasiūlė gyventojams galimybę, grąžinant užstato sistemos ženklu pažymėtas pakuotes į „Lidl“ taromatus, skirti užstatą trims vaikų dienos centrus valdančioms organizacijoms: „Gelbėkit vaikus“, Lietuvos „Caritui“ ir mums, maltiečiams. „Lidl“, savo ruožtu įsipareigojo dvigubinti pirkėjų surinktų lėšų sumą ir remti centrus prekėmis. Parama bus perduodama kiekvieną metų ketvirtį.

 

MAXIMA parama maltiečių vaikų centrams

Šiemet visiems 14 maltiečių vaikų dienos centrus lankantiems globotiniams Velykos buvo ypatingos – prekybos tinklas „Maxima“ pasirūpino, kad vaikai patys galėtų pasirengti šventei ir nusidažytų margučių. „Maximos“ atstovai padovanojo vaikams kiaušinių, dažų, įtraukė vaikus į linksmą pavasarinį žaidimą …ir sudalyvavo patys.

Sužinoti daugiau

“Novotel Vilnius Centre” parama

Nuo 2018 m. vasario mėn. „Novotel Vilnius Centre“ maistu remia Vilniaus vaikų dienos centro auklėtinius. Po pamokų sulėkę alkani vaikai kasdien gauna visavertį maitinimą – kiaušinių, šviežių daržovių, kelių rūšių sūrio ir kumpio, dešrelių, bandelių, viso grūdo duonos, keptų bulvyčių bei vištienos.

Sužinoti daugiau

        Graži RIKIO stalo žaidimų klubo iniciatyva

RIKIO stalo žaidimų klubas jau ne pirmą kartą organizavo stalo žaidimų turnyrą, kur dalyvio mokestis buvo maisto produktai, skirti maltiečių globojamiems žmonėms. Turnyre dalyvavo apie 10 žmonių. Jų paaukoti produktai artimiausių metu iškeliaus į vieną iš 40 regionų, kuriuose maltiečiai maistu remia nepasiturinčius gyventojus. Graži neabejingų žmonių iniciatyva. Ačiū.

Kalėdinis stebuklas

Vienoje maltiečių globojamoje šeimoje Vilniuje įvyko tikras kalėdinis stebuklas – ji dovanų gavo naują virtuvę.  Šį stebuklą savo rankomis įvykdė kompanijos „Cognizant Technology Solutions Lithuania“ darbuotojai.

Sužinoti daugiau:

Bendrovė TNT šiemet vėl atvyko su dovanomis

Tai Kalėdų staigmenos maltiečių vaikų dienos centrus lankantiems vaikams. Juos pradžiugins žaidimai, minkšti žaislai ir pasaulio žemėlapiai mokiniams. Smagu, kad net švenčių šurmulyje neužmirštate tų, kurie labiausiai laukia Kalėdų dovanų.

Bendrovė “Lidl Lietuva” rems maltiečių vaikų dienos centrus

Bendrovė „Lidl Lietuva“ pradeda ilgalaikį nacionalinį paramos projektą „Už saugią aplinką mūsų vaikams“ – ji tampa viena didžiausių vaikų dienos centrų rėmėjų ir jungiasi prie Prezidentės kampanijos „Už saugią Lietuvą“.
Nuo šiol „Lidl Lietuva“ stiprins nevyriausybinių organizacijų „Gelbėkit vaikus“, „Lietuvos Caritas“ ir Maltos ordino pagalbos tarnybos vaikų dienos centrų veiklą.

Sužinoti daugiau

Nepriteklių patyrę broliai Lavrinovičiai dabar dalinasi su kitais

 Jau antrus metus iš eilės “Maltiečių sriubos” akcijoje buvo galima sutikti ir Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ žaidėjus brolius Lavrinovičius. Pernai praeivius sriuba jie vaišino Aukštaitijos sostinėje, šiemet su prijuostėmis sukiojosi renginyje Vilniuje. Čia prie jų prisijungė ir Simas Jasaitis. Žaidėjai priminė, kaip svarbu būti neabejingiems ir pasidalijo mintimis apie senatvę, šeimą bei savo aukojimo įpročius.

Sužinoti daugiau

“Maxima” prisijungė prie “Maltiečių sriubos” akcijos

Tūkstančiams senų žmonių Lietuvoje reikalinga pagalba ir finansinė parama, teigia jau dvyliktą kartą rengiamos paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ organizatoriai.

Trečiadienio popietę Vinco Kudirkos aikštėje vykusios paramos akcijos metu kartu su maltiečiais“ir jų draugais “Maximos” darbuotojai vaišino praeivius arbata ir „Maximos“ meistrų iškeptu tortu.

Sužinoti daugiau

„Swedbank“ ir toliau džiugina maltiečių globojamus vaikus

Banko darbuotojai, aktyviai dalyvavę savanorystės projekte „Gerų darbų vasara“ ir išvežioję po Lietuvą akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“ paaukotas mokyklines priemones, pasirūpino vaikų laisvalaikiu.

Sužinoti daugiau

Gražuolės kuprinės nudžiugino vaikus

Vaikų paramos akcijos metu medicinos centro „Northway“ ir įmonės „Santera“ padovanotos kuprinės ir mokyklinės priemonės jau pasiekė vaikus ir labai pradžiugino – jos kokybiškos, spalvingos ir labai reikalingos.

Sužinoti daugiau

Ačiū už pagalbą skurdžiau gyvenantiems vaikams

Rugpjūčio 31 d. Prezidentūros aikštėje įvyko maltiečių kartu su Prezidentės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ renginys vaikams paremti. Jis pakvietė visuomenę ir įmones rinkti mokyklines priemones skurdžiau gyvenantiems vaikams. Sužinoti daugiau

 

Padėka rėmėjams už maltiečių dieną

Rugpjūčio 26-27 d. Giruliuose įvyko didysis maltiečių metų renginys „Maltiečių diena 2017“, kuriame dalyvavo 170 maltiečių, suvažiavusių iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių. Renginys nebūtų toks pasisekęs ir gausus be rėmėjų pagalbos. Sužinoti daugiau

barbora_baltas_transparentinis

Maltiečių rėmėja tapusi „Barbora“ prie iniciatyvos prisidėti kvies ir pirkėjus

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gyventojai nuo šiol galės ne tik įsigyti maisto internetu, bet ir paaukoti jo sunkiau gyvenantiems žmonėms. Maisto ir kasdienių prekių elektroninė parduotuvė „Barbora“ prisijungė prie maltiečių labdaros organizacijos įgyvendinamo projekto „Maistas ant ratų“. Sužinoti daugiau

if-dviraciai

„Maistas ant ratų“ keliaus „If draudimas“ padovanotais dviračiais

Bendrovė „If draudimas“ vasaros pradžioje pakvietė aukoti nebenaudojamus dviračius, kad galėtų juos padovanoti tiems, kam šiuo metu sunku. Per kelias savaites į bendrovės biurą atkeliavo 20 dviračių, tuomet darbo ėmėsi „Ponas dviratis“, kad dovanojami dviračiai būtų suremontuoti.
Sužinoti daugiau

Senjorams padovanota bendravimo šventė

Šiltą ir saulėtą vasaros popietę Pažaislio vienuolyno ansamblyje drauge pasibūti Kauno maltiečiai atvežė savo globojamus senolius. Gerą nuotaiką palaikė skambanti muzika, už kurią dėkojame Konstantinui, Birutei ir Irenai iš Raseinių. Tokia bendrystė seneliams, didžiąją laiko dalį praleidžiantiems vienumoje…
Sužinoti daugiau