Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

„Avia Solutions Group“ ir „Maltiečiai” sujungė jėgas bendram tikslui

Norime pasidžiaugti, jog jau trečius metus iš eilės  aviacijos paslaugų įmonių grupė AB „Avia Solutions Group“ dalyvauja Maltiečių rengiamoje akcijoje „Mažoj širdelė – didelės idėjos“. Prie kilnios akcijos šiais metais prisijungė ir viena iš AB „Avia Solutions Group“ įmonių – UAB „BAA Training“. Kasmet mūsų Grupės įmonės buriasi kilniam tikslui ir nuoširdžiai stengiasi prisidėti prie nepasiturinčių šeimų gerovės.

Džiaugiamės, jog šiais metais taip gausiai surinkome mokyklai skirtų priemonių, ir tikimės, jog ateityje prie akcijos prisidės ir daugiau Grupės įmonių.

AB „Avia Solutions Group“ dovanos, kartu su kitų akcijos dalyvių aukomis, jau yra paskirstytos dienos centrams po visą Lietuvą.

Mūsų tikslas – parodyti šilumą ir prisidėti prie geresnio gyvenimo kūrimo tiems, kurie stokoja aplinkinių šilumos ir gero žodžio. Jiems mūsų pagalba yra be galo svarbi. Juk norint daryti gera nereikia laukti Kalėdų.

Kaip šeštadienį, vizito Lietuvoje metu kalbėjo Popiežius Pranciškus: „Pasipriešinkime tam individualizmui, kuris atriboja mus nuo kitų, padaro mus egocentriškais, pasipūtusiais, besirūpinančiais tik savo įvaizdžiu ir savo gerove. Negražus gyvenimas stovint priešais veidrodį. Bet gražus gyvenimas su kitais – šeimoje, su draugais, kovojant kartu su tauta.

Linkime „Maltiečių“ organizacijai sėkmės, ir dėkojame už jų indelį į mūsų visuomenės ateitį.