Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Gražuolės kuprinės nudžiugino vaikus

Vaikų paramos akcijos metu medicinos centro „Northway“ ir įmonės „Santera“ padovanotos kuprinės ir mokyklinės priemonės jau pasiekė vaikus ir labai pradžiugino – jos kokybiškos, spalvingos ir labai reikalingos. Vienas berniukas, gavęs kuprinę, pilną gėrybių, apsikabino ir jau nebepaleido jos iš rankų. Sakė, kad tokios gražios niekada neturėjęs.

O mažoji Agnė nusprendė kuprinę taupyti – su ja į mokyklą eis tik išskirtiniais atvejais, kad liktų ir kitiems metams…

Atskirai norime padėkoti „Swedbank“ darbuotojams, kurie paaukotas mokyklines priemones išvežiojo į atokiausias Lietuvos vietoves – Marijampolę, Vilkaviškį, Kauną, Kelmę, Žilinus, Alytų, Šilalę, Tauragę, Pivašiūnus, Švenčionėlius, Visaginą, Užventį.

Jauni banko darbuotojai, išsiaiškinę vaikų poreikius, patys papildomai pirko ir vežė būtiniausių daiktų – viryklę jaunai našlei, auginančiai 3 sūnus, maisto produktų, vaikiškos avalynės, kamuolių, žaidimų ir kt.

bty

Švenčionėlių vargingai gyvenančias šeimas „Swedbank“ lanko jau antrus metus, darbuotojos Laura ir Eglė džiaugiasi užsimezgusia draugyste ir skubėjo sužinoti, kaip vaikams sekasi, kiek ūgtelėjo, kaip tvarkosi…