Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Maltiečių rėmėja tapusi „Barbora“ prie iniciatyvos prisidėti kvies ir pirkėjus

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gyventojai nuo šiol galės ne tik įsigyti maisto internetu, bet ir paaukoti jo sunkiau gyvenantiems žmonėms. Maisto ir kasdienių prekių elektroninė parduotuvė „Barbora“ prisijungė prie maltiečių labdaros organizacijos įgyvendinamo projekto „Maistas ant ratų“. Tai maltiečių iniciatyva, skirta padėti maistu tiems senyvo amžiaus žmonėms, kuriems dėl įvairių aplinkybių nepakanka maisto arba jų racionas yra itin skurdus. „Maistas ant ratų“ vykdomas 18 Lietuvos vietovių. Bendrovė „Barbora“ reikalingais maisto produktais parems maltiečius ir pakvies savo pirkėjus prisijungti.

„Norime ne tik paremti senyvo amžiaus žmones maistu, bet ir paskatinti kitus prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo. „Barboros“ sistemos galimybės leidžia patogiai apsipirkti pačiam ir vienam ar kartu su draugais maistu paremti sunkiau gyvenančius vyresnio amžiaus žmones. Visus maltiečiams padarytus užsakymus „Barbora“ pristatys nemokamai, taip pat, atsižvelgdami į labdaros organizacijos poreikius, skirsime jiems reikalingiausių produktų“, – sako „Barboros“ direktorius Tomas Kibildis.

Šią savaitę „Barbora“ į maltiečių būstines Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pristatė maisto produktų, kurių užteks šiuose miestuose mėnesį vykdyti projektą „Maistas ant ratų“.

„Maisto produktus maltiečiams „Barboros“ elektroninėje parduotuvėje žmonės užsakinėjo ir iki šiol – tai patogus būdas bet kada prisidėti prie mūsų socialinio projekto įgyvendinimo. Tikimės, kad bendradarbiavimas su „Barbora“ ir jos pirkėjais padės mums suteikti paramą dar didesniam vyresnio amžiaus žmonių skaičiui“, – sako maltiečių „Maisto ant ratų“ projektų vadovas Vytas Kim.

Globojamiems vienišiems skurstantiems senoliams maltiečiai maistą veža reguliariai – nuo 1 iki 7 kartų per savaitę, priklausomai nuo poreikių. Tai paruoštas šiltas patiekalas, kurį galima tuoj pat valgyti. Dažniausiai tai – tiršta maistinga sriuba su duona, na, kartais pristatomas ir antrasis patiekalas. Taip pat seneliams vežami maisto paketai, jie skirti tiems žmonėms, kurie gali patys pasiruošti maistą, bet neturi pakankamai pinigų reikalingiems produktams įsigyti.