Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

MAXIMA padeda maltiečių vaikų dienos centrams

Šiemet visiems 14 maltiečių vaikų dienos centrus lankantiems globotiniams Velykos buvo ypatingos – prekybos tinklas „Maxima“ pasirūpino, kad vaikai patys galėtų pasirengti šventei ir nusidažytų margučių. „Maximos“ atstovai padovanojo vaikams kiaušinių, dažų, įtraukė vaikus į linksmą pavasarinį žaidimą …ir sudalyvavo patys.

Štai Naujojoje Akmenėje į maltiečių vaikų dienos centrą su dovanomis atvyko šio miesto „Maximos“ vadovė Loreta Pakamanienė, ji pati bendravo su vaikais, dalyvavo nuotaikingoje loterijoje. Beje, užsimezgusi vaikų ir „Maximos“ draugystė planuoja tęsinį. Direktorė pažadėjo centrą aplankyti vasarą ir papasakoti apie profesijas, kurios paklausios lietuviškame prekybos tinkle. N. Akmenės vaikų dienos centro globotiniai – paaugliai, tad ne vienas jų jau mąsto, kokį kelią pasirinks ateityje. 


O Užventyje maltiečių globojami vaikai apie būsimus darbus dar negalvoja, bet jų pasiruošimas šventėms buvo itin prasmingas ir turėjo net pavadinimą – „Apkabink vienišą senelį”. Vaikai visą Didžiąją savaitę piešė piešinius ir gamino įvairius darbelius iš molio bei popieriaus. O margučių pasiruošti padėjo „Maxima“. Prekybos tinklas padovanojo vaikams kiaušinių, dažų, kitų priemonių ir turtingą bei turiningą edukacinę pamoką. Tad prieš pat šventes mažieji su visomis gėrybėmis išskubėjo į Užvenčio senelių globos namus, kur senoliams dovanojo po margutį, savo darbelį ir palinkėjo žilagalviams sveikatos. Lietuviško prekybos tinklo dosnumas pradžiugino ir maltiečių globojamus vaikus, ir senelius. 


„Maximos“ atstovai lankėsi maltiečių vaikų dienos centruose – jų net 14 per visą Lietuvą. Visur vaikai gavo saldžių velykinių dovanų, malonių šventinių smulkmenų, suvenyrų. O kiaušinių prekybininkai atvežė tiek, kad užteko ir vaikams pasivaišinti, ir namo parsinešti, ir su kitais pasidalinti. Vaikai svečiams atsilygino eilėraščiais, dainomis ir savo rankų darbeliais. Ačiū prekybos tinklui už prasmingą iniciatyvą, už šventę, kuri iš vaikų dienos centrų iškeliavo į šilumos stokojančias šeimas, senelių namus, nudžiugino negalinčius tokių gražumynų įsigyti vaikus ir jų tėvelius. Tai tikroji Velykų prasmė.