Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Naujas dušas Alytaus maltiečių globojamiems žmonėms

Alytaus maltiečiai labai džiaugiasi naujai įrengtu dušu, kur gali nuprausti savo globojamus žmones. Dušo erdve didelė – juk dėl amžiaus ir ligų dažnas senolis pastovėti negali, tad kabina specialiai padaryta tokio dydžio, kad tilptų kėdė. Ant jos patogu, neslidu ir saugu. Maltiečių globojami senoliai su ašaromis dėkoja už tokias paslaugas, juk žmogui nusiprausus ir pasaulis prašviesėja, net tik kūnas atsigauna.

Dažnas globojamas senolis negali namuose nusiprausti – neturi tam sąlygų ar į vonią įlipti jau per sunku. O aplinkiniai, pamatę suvargusį, apleistą seną žmogų, neretai akis suka į šalį, nes negalia ir ligos gąsdina. O, pasirodo, tereikia šiek tiek žmogiško dėmesio, meilės, prisilietimo – padėti pasišvarinti, pasikeisti drabužius – ir, atrodo, net sena gyvenimo negandų prispausta nugara išsitiesia, akys vėl užsidega.

Už galimybę prašviesinti senolių gyvenimą Alytaus maltiečiai dėkoja įrengusiems dušą geradariams: nuolatiniam rėmėjui Vladislavui Gunevičiui, AB mašinų gamyklai ASTRA, UAB Maristika, UAB Lankava. Prasmingi ir labai reikalingi Jūsų darbai. Ačiū.