Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Nematyti „pyragiukai” tapo pagrindiniu Kalėdų stalo patiekalu

„Dr. Oetker Lietuva” – socialiai atsakinga verslo bendrovė, kurios gausios Kalėdų dovanos pradžiugino maltiečių globojamus senelius ir daugiavaikes šeimas. Į jų namus atkeliavo traškios tikro itališko skonio picos, dribsniai „Vitalis“, greitai paruošiami kepinių mišiniai. Visas tas gėris buvo paskirstytas maltiečių grupėms po visą Lietuvą.


Dr. Oetker“ produkcijos atvažiavę pasiimti įvairių miestų maltiečiai iš anksto džiūgavo – galės nustebinti savo globotinius švenčių proga. Aukštadvario grupės vadovė Irena Beržinskienė jau suplanavo, kurioms materialinių sunkumų turinčioms šeimoms gardžios picos ir šokoladiniai keksiukai bus tikras kalėdinis stebuklas. Juk tokie kepiniai nedažni svečiai ant skurdaus stalo. O vaikams picos visada šventė. Ir dar tokios – šokoladinės, jos nė nematytas gardumynas.

Maltos ordino pagalbos tarnybos programų direktorė Rasa Stukienė sako: „Tokios socialinės partnerystės su UAB „Dr. Oetker Lietuva” dėka sunkumus patiriančių žmonių šventes bus sotesnės, linksmesnės, spalvingesnės. Kas gali būti geriau nei susižavėjimo kupinos kaimo vaikų akys, pamačius padovanotas picas, juk daugelis jų tik pasvajoti gali apie tokias. Labai vertiname draugystę su bendrove – tai keičia žmonių gyvenimus.“

Paruoštos picos nustebino ne tik vaikus, jomis džiaugėsi ir pagyvenę žmonės. Viena močiutė iš Panevėžio net kelis kartus vis prašė perskaityti picos su ananasais ingredientų pavadinimus – tokios egzotikos nė nemačiusi. Sakė „pyragiuką“ Kalėdų stalui taupysianti, kad galėtų kaimynę pavaišinti, ji, ko gero, nėra ragavusi itališkų skanumynų.

Lapkričio–gruodžio mėnesiais visoje Lietuvoje vyko paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ renginiai, kurių metu gyventojai buvo vaišinami sriuba ir renkamos lėšos senelių maitinimui.  Telšių maltiečiai nutarė miestiečius vilioti ne sriuba, o Dr. Oetker“ padovanotomis picomis. Tokią originalią akciją sugalvoję telšiškiai jaunieji maltiečiai įsitikinę, kad picos padėjo sukvieti daugiau jaunimo pakalbėti apie savanorystę, pagalbos seniems žmonėms prasmę ir esmę. Nuostabu – pasirodo, nedidelis gabalėlis picos gali suartinti ir netgi nulemti svarbius jaunų žmonių gyvenimo apsisprendimus.