Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Puiki vaikų atostogų pradžia žada naujas tradicijas

Birželio 18–20 dienomis „Lietuvos energijos“ ir „Maximos“ dėka pirmą kartą maltiečių Kauno, Tauragės ir Marijampolės vaikų dienos centrų auklėtiniai bei darbuotojos stovyklavo kartu nuostabioje Sadauskų sodyboje. Norėjosi, kad skirtingų miestų maltietiški vaikų dienos centrai susipažintų, vienytųsi, dalintųsi patirtimi, drauge kurtų savas tradicijas.

Pirmą stovyklos dieną vaikai džiaugėsi maudynėmis, lauke turėjo meninių užsiėmimų, žaidė badmintoną, aktyviai sportavo. Antrą dieną stovyklautojai išbandė jėgas smagiosiose estafetėse, pasidarė atminimų knygeles, kovojo vandens balionų mūšyje, žiūrėjo animacinį filmuką ir visą dieną aktyviai žaidė lauke. Visiems įsiminė vakarojimai prie laužo, keptos dešrelės, pačių pasigaminti dešrainiai, širdį pasaldinusieji ant laužo skrudinti zefyrai.

Trys dienos pralėkė tarsi akimirka, atnešusi daug gerų emocijų, naujų patirčių ir paskatinusi susimąstyti bei dėti pastangas, kad tokie susitikimai tarp maltietiškų vaikų dienos centrų taptų tradicija.

Tokie bendri renginiai naudingi ne tik vaikams – centrų darbuotojos irgi norėjo pasidalinti savo patirtimis, darbo su vaikais, projektų rašymo ar rėmėjų paieškos problemomis. Visi bendrai – ir vaikai, ir suaugusieji – mėgavosi nuostabia gamta, jos ramybe ir tyru oru, naujomis pažintimis ir suvienijusia maltietiška dvasia.