Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Senjorams padovanota bendravimo šventė

Šiltą ir saulėtą vasaros popietę Pažaislio vienuolyno ansamblyje drauge pasibūti Kauno maltiečiai atvežė savo globojamus senolius. Gerą nuotaiką palaikė skambanti muzika, už kurią dėkojame Konstantinui, Birutei ir Irenai iš Raseinių. Tokia bendrystė seneliams, didžiąją laiko dalį praleidžiantiems vienumoje, yra labai svarbi. Jie nuoširdžiai džiaugiasi kiekviena galimybe pasišnekučiuoti, paklausyti jaunystę menančių dainų.

 

Renginio metu senjorų paprašėme pasvajoti ir savo svajones užrašyti. Svajones seneliai dėjo į “Maltiečių namelį”. Jį atidarius pabiro tokios vienišų žmonių svajonės:

… dažniau čia atvažiuoti

… norėčiau, kad palydėtų į lauką, ir galėčiau pabūti gryname ore

… aplankyti Birštoną

… kad dažniau lankytų ir kt.

Už šiltą priėmimą svetingumo komplekse MONTE PACIS ir originalias vaišes maltiečiai savanoriai ir jų globotiniai dėkoja direktorei Indrai Ramanauskienei, už skanius pyragus KAČERGĖS VINGIS direktorei Jolantai Jasinskaitei. Už nuoširdų bendradarbiavimą ir paramą organizuojant popietę MODILINOS MODEL MANAGEMENT savininkei Jolantai Sadauskienei, už GREEN FEEL’S COSMETICS produktus Justei Pinkevičienei. Visi Jūs nustebinote ir pradžiuginote mūsų senjorus.  Širdingai dėkojame jų vardu.