JM socialinė akcija „Idėjos padėjėjos” įtraukė daugiau kaip 2000 dalyvių

Jaunieji maltiečiai kartu su Britų tarybos ,,Active citizens“ programa įgyvendino socialinę akciją „Idėjos padėjėjos“. Programa Active Citizens skatina bendruomenių inicijuojamus socialinius pokyčius, motyvuoja bendruomenių narius prisiimti atsakomybę už savo aplinką bei socialinius poreikius ir suteikia jiems reikalingas žinias, įgūdžius bei patirtį.

Jau beveik 10 – metį vykstanti Jaunųjų maltiečių socialinė akcija „Idėjos padėjėjos kviečia vaikus ir jaunuolius įgyvendinti netikėčiausias idėjas, kurios stiprintų bendruomenę, skatintų jos aktyvumą ir padėtų šalia esantiems asmenims.

Akcijos tikslas – sumažinti susvetimėjimo jausmą, suteikiant jaunimui galimybę atskleisti save, aktyviai praleisti laiką, ugdyti pilietiškumo bei bendruomeniškumo jausmą.

Šiemet Jaunieji maltiečiai nuo pat gruodžio skatino dalyvauti konkurse visus: ikimokyklinio amžiaus vaikus, mokinius, studentus, šeimas bei įvairias bendruomenės.

Dalyviai iš įvairių Lietuvos vietovių: (Sužionių, Vilniaus, Aukštadvario, Kelmės, Prienų, Telšių, Žiežmarių, Simno, Kvėdarnos) ne tik įgyvendino įvairias idėjas, bet ir atkreipė dėmesį į vieną svarbiausių akcijos akcentų – dėmesys šalia esančiai bendruomenei, jos nariams, bei iššūkiams, su kuriais susiduria bendruomenės nariai.  Iš viso akcija pasiekė 2000 žmonių, įgyvendintos 23 idėjos.

JM Vadovė Neringa Sukauskaitė

Comments on this entry are closed.