Šventinis paramos koncertas „Maltiečių sriuba“

Jau 13-ą kartą rengiamos paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ kulminacija – šį šeštadienį, gruodžio 15 d., vyksiantis iškilmingas koncertas, kurį tiesiogiai transliuos LRT. Koncertą ves keturių kartų vedėjai – žinomi LRT veidai, be to, aukoti senoliams kvies ir garsūs atlikėjai.

Koncertą ves keturių kartų vedėjai – žinomi LRT veidai Eglė Daugėlaitė, Ignas Krupavičius, Ugnė Galadauskaitė, Marijus Žiedas, Loreta Sungailienė, Stanislovas Kavaliauskas, Zita Kelmickaitė, Robertas Petrauskas ir nuovoka bei talentu visus stebinantis keturmetis Oskaras.

Dainomis žiūrovus džiugins ir aukoti senoliams kvies garsūs dainininkai: Monika Marija, Kastytis Kerbedis, Inga Valinskienė, Laura Remeikienė, Vytautas Šiškauskas, Ieva Narkutė, Vaida Genytė, Vladas Kovoliovas, Neringa Nekrašiūtė, Dainotas Varnas. Įspūdingus choreografinius pasirodymus rengia KTU dainų ir šokių ansamblis „Nemunas“, VGTU tautinių šokių ansamblis „Vingis“, VU dainų ir šokių ansamblis.

„Iš šio pasaulio nieko nenusinešime. Bet tuo, ką turime, šiandien galime pasidalyti su tais, kurie stokoja. Juk tai yra pats didžiausias džiaugsmas, kai gali paimti žmogų už rankos ir pasakyti: „Klausyk, aš noriu, kad tau būtų gera, aš noriu, kad tu šiandien vieną sykį nusišypsotum ir sočiai pavalgytum“, – aukoti maltiečiams ragina viena iš transliacijos vedėjų Z. Kelmickaitė.

 

Comments on this entry are closed.