Tai Dramatiška Istorija

Kodėl Mums
Jūsų Reikia?

Pavėžėjimo paslauga “Važiuojam”

Ji yra skirta pervežti ar pavėžėti fizines, regos, klausos ir kitas negalias turinčius asmenis. Siekiame, kad neįgalieji nejaustų atskirties ir turėtų kuo daugiau galimybių nukeliauti ne tik į gydymo įstaigas, bet ir į miestą ar tiesiog pas draugus.

Jiems taip svarbu visavertiškai judėti, naudotis visuomenei teikiamomis paslaugomis, dalyvauti kultūriniame šalies gyvenime, susitikti su bendraminčiais. Specialiai pritaikytais automobiliais vežame keleivius neįgaliojo vežimėliuose ir gulinčius ligonius.

Paslauga teikiama visame Vilniaus mieste, rajone, vežame ir į kitus miestus ar šalis. Su mumis vienu metu gali važiuoti nuo trijų iki šešių neįgaliųjų su vežimėliais, telpa ir su elektriniais vežimėliais.

Savo profesiją išmanantys vairuotojai-asistentai ir savanoriai, esant reikalui visada padės kelionės metu, įlaipins į transporto priemonę ir išlaipins iš jos, taip pat pagelbės kitais iškilusiais klausimais.

Teikiantys paslaugą darbuotojai turi būtinų pirmosios pagalbos įgūdžių ir visą įrangą neįgaliesiems bei gulintiems ligoniams užnešti, tad be vargo pasieksite reikiamą aukštą.

Kartu su neįgaliuoju gali keliauti draugai, kolegos ar šeimos nariai – tai sutaupo laiko ir lėšų, nes už pavėžėjimą taikoma bendra kaina, kurią sužinosite dar prieš kelionę.

Kaip gauti pavėžėjimo paslaugą?

Kainos:
Kilometro kaina – 0,80 Eur
Vienkartinė atvykimo kaina – 1,00 Eur
Minimalus kelionės mokestis – 2,00 Eur
Keliavimas už Vilniaus ribų – degalų sąnaudos (į abi puses) + valandinis vairuotojo-asistento darbo užmokestis (4,00 Eur/val.)
Gulinčio asmens pervežimas – 15 Eur (į vieną pusę)

Papildomos paslaugos: Užnešimas į reikiamą aukštą (nesant liftui) – 0,50 Eur už aukštą (į pirmą aukštą nemokamai)
Darbo laikas:
I-V – 8:00-17:00
VI-VII – nedirbame
Kontaktai:
El. paštas – vaziuojam@maltieciai.lt
Tel. +370 615 50 232