Viduklės vaikai jau turi saugią ir linksmą erdvę – maltietišką dienos centrą

Jau šešiolika vaikų dienos centrų per visą Lietuvą. Tiek maltiečiai suskaičiuoja linksmų, šiltų, draugiškų ir tikrai namais kvepiančių erdvių vaikams. Čia jie atskuba po pamokų pavalgyti, paruošti pamokų, pasimatyti su draugais, o kartais ir pasiguosti auklėtojoms.

Pats naujausias maltiečių vaikų dienos centras – Viduklėje. Su visos bendruomenės pagalba jis veikia jau beveik metus, bet oficialus atidarymas įvyko tik birželio 26 d.

Reikėjo laiko pasitikrinti, ar graži Viduklės maltiečių grupės vadovės Gerdos Visockienės iniciatyva pasiteisins.Pasiteisino! Ir dar kaip – šiandien centrą lanko 20 vaikų, o norinčių yra gerokai daugiau.

Maltiečių vaikų dienos centrus globoja Prezidentės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“. Pasveikinti vidukliškių Prezidentūros atstovai atvyko su dovanomis vaikams – dvi pilnos mokyklinių priemonių kuprinės lauks naujų mokslo metų, o šiandien šventė, atostogos ir tegyvuoja saldumynai…

Džiaugiamės, kad nedidelių miestelių maltiečių vaikų dienos centrai tampa savotiškais bendruomenės namais, nes čia saugūs mažieji jos nariai, čia užsuka tėvai, čia su vaikais užsiima kultūros namų darbuotojos, bibliotekininkė, klebonas ir net savivaldos administracija. O kaip gi – juk čia ugdoma miestelio ateitis.

Comments on this entry are closed.