Vilniaus vaikų dienos centras jau ruošiasi vasaros stovyklai

Vilniaus maltiečių vaikų dienos centras veiklos nenutraukia ir per vasaros atostogas. O ką veikti tokiu metu mieste? Reikia važiuoti į gamtą ir pasinerti į visus jos teikiamus vasaros malonumus. Taigi Vilniaus maltiečių vaikų dienos centras nuo birželio 25 dienos planuoja 5 dienų vasaros stovyklą gamtoje, į kurią galės pakviesti 15 globotinių. Vyks 2 vadovai ir 2 savanoriai.

Planuojamai stovyklai ruošiamasi jau dabar – numatoma ir organizuojama, kokie vyks sportiniai, savęs pažinimo, bendradarbiavimo, konfliktų sprendimo užsiėmimai, kurių metu vaikai gerins savo socialinius įgūdžius ir geriau pažins save bei vieni kitus. Visa tai vyks vaikams patrauklia forma – žygių, diskusijų, vaidinimų metu. Kad vaikai pasijaustų kaip vieninga komanda, prisimintų stovyklą, sustiprėtų dvasiškai ir fiziškai.

Svarbiausia, kad planuojamu metu gamta nepašykštėtų gero oro – vaikai labai laukia vandens pramogų, vakaronių prie laužo, žygių po apylinkes. Žodžiu, gero vasaros laiko su draugais, kad sugrįžtų atsipalaidavę, patyrę nerūpestingų atostogų džiaugsmų ir taip reikalingų gerų emocijų.

Stovyklą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Vilniaus miesto savivaldybė.

Comments on this entry are closed.