Vilties bėgimo dalyviams į pagalbą maltiečiai skubėjo pirmieji

Gegužės 19 dieną jau 12-ą kartą Klaipėdoje vyko Vilties bėgimas, į gatves pritraukęs tūkstančius bėgikų ir žiūrovų. Karšta diena, minios žmonių, greitis – tokie pavojai pasitiko bėgimo dalyvius. Maltiečiai pirmieji stojo į kovą su šiais pavojais.

Pirmąją pagalbą teikė Klaipėdos maltiečių grupė su Plungės maltiečiais medikais ir Klaipėdos jaunaisiais paramedikais. Prisijungė Klaipėdos valstybinės kolegijos kineziterapijos studijų programos studentai, kurie visiems maratono ir pusmaratonio bėgikams darė masažą. Renginio metu buvo daug smulkių įvykių – prireikė sutvarstyti žaizdas, atsiradusias nugriuvus, pasirūpintu nutrynimais, penki atvejai buvo rimti, kurių metu prireikė netgi greitosios pagalbos. Du bėgikai buvo išvežti į ligoninę.

Galime pasidžiaugti, kad visuose įvykiuose greičiausiai sureagavo maltiečiai – jie pirmieji skubėjo pasirūpinti nukentėjusiais ir nukreipti juos tolesniam gydymui. Raudona maltiečių palapinė buvo žiūrovams ryškus ženklas – čia galima kreiptis, čia bet kokiu atveju padės.

O jaunimas, Klaipėdos jaunieji mokyklos paramedikai, patruliavo po visą renginio teritoriją ir teikė pagalbą bei informaciją.

Comments on this entry are closed.