Daugelis turime gražių vaikystės prisiminimų, kurie užlieja maloniu jausmu ir šiluma. Bet tokių turi ne visi – visai šalia yra vaikų, kurių vaikystės ir jaunystės spalvos ne tokios šviesios. Jaunimo iš globos namų bei sunkumus patiriančių šeimų kasdienybė nelepina nei dėmesiu, nei jaukumu. Kur bėgti vaikui, kai namuose jo niekas negirdi? Kaip siekti aukštojo mokslo, kai šeimoje nepaskatina? Kaip susirasti darbą, kai nežinai, kur jo ieškoti? Ar jaunuolis, niekada negavęs pinigų, mokės su jais elgtis sulaukęs pilnametystės? Kaip išmokti gyventi, kai namuose blogi pavyzdžiai?

Tokiems vaikams ir jaunuoliams kelyje į suaugusiųjų pasaulį labai trūksta šviesių orientyrų ir palaikymo, todėl maltiečiai sukūrė programą „Drąsiau į gyvenimą“, kuria siekia vaikams ir jaunuoliams iš globos namų bei sunkumus patiriančių šeimų suteikti saugią aplinką ir visokeriopą pagalbą.  O svarbiausia – maltiečiai ugdo šių jaunų žmonių savarankiškumą, augina pasitikėjimą savimi ir padeda pasiruošti visaverčiam gyvenimui.

Vykdant šią veiklą maltiečiams reikia Jūsų pagalbos, tad nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti ir tokiu būdu padėti jaunuoliams iš sunkios aplinkos drąsiau eiti į gyvenimą.

Paaukokite maltiečiams

Maltiečių bendruomenė

Maltiečiai – tai didelė gerų norų ir darbų vedama bendruomenė. Mūsų tikslas – sukurti kuo daugiau bendruomeninių ir nenutrūkstamų ryšių, pagrįstų tikėjimu, savanoryste ir pagalba vargstančiam. Vaikų ir jaunuolių kryptyje maltiečiai tiesia pagalbos ranką visais jauno žmogaus raidos etapais. Mokyklinio amžiaus vaikas lanko vaikų dienos centrą, o išeidamas į savarankišką gyvenimą gauna palydėjimo paslaugą, kuri vyresnius jaunuolius skatina siekti aukštojo mokslo, moko tvarkytis su kasdieniais finansais, padeda susirasti darbą. Tai svarbus postūmis vaikams iš sudėtingos aplinkos, nes keičia jų gyvenimus.