Paremkite maltiečių jaunimą

Akcija „Drąsiau į gyvenimą“ yra skirta maltiečių globojamam jaunimui paremti. Ne visiems gyvenimas tinkamai sudėlioja laiptelius į ateitį, todėl organizacija rūpinasi vaikais ir jaunimu iš socialinės rizikos veiksnius patiriančių šeimų, turinčiais įvairių globos patirčių.

Kur jiems eiti, kai namuose nėra supratimo ir atvirų pokalbių, kai jaučiasi suaugusiųjų išduoti, kai pavargsta įrodinėti, kad nėra kitokie, kai pritrūksta pasitikėjimo?

Tokius vaikus ir jaunuolius maltiečiai kviečia drąsiai žengti į gyvenimą ir teikia visokeriopą pagalbą bei saugią aplinką vaikų dienos centruose, paauglių dienos namuose, atvirose jaunimo erdvėse, taip pat siūlo palydėjimo programą, kad savarankiški žingsniai įgautų pasitikėjimo ir šviesių tikslų. Maltiečių pagalba apima visus su problemomis susidūrusio jauno žmogaus raidos etapus: nuo ankstyvos vaikystės iki įsitvirtinimo savarankiškame gyvenime.

Vykdant šią veiklą maltiečiams reikia Jūsų pagalbos, tad nuoširdžiai kviečiame Jus paremti ir tokiu būdu padėti jaunuoliams iš sunkios aplinkos drąsiau eiti į gyvenimą. Pasirūpinkime jų ateitimi kartu.

Maltiečių pagalba vaikams ir jaunimui

Maltiečių pagalba vaikams ir jaunimui: užimtumas ir maitinimas vaikų dienos centruose (13 įvairių šalies vietovių), pagalba sunkumus patiriantiems paaugliams dienos namuose (Kaune), vieta prasmingam laisvalaikiui ir savirealizacijai atviroje jaunimo erdvėje (Vyžuonose, Utenos r.), jaunimo palydėjimo į savarankišką gyvenimą paslauga (Kaune, Marijampolėje, Telšiuose).

Pagrindinis informacinis partneris

Partneriai

Rėmėjai

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.