Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Maltiečių globojamiems senjorams – nemokamos kelionės į būtinas nuvykti vietas

30/12/2020 


„eTaksi“ tiesia pagalbos ranką maltiečių globojamiems senjorams

Pandemijos metu verslas, nepaisant sunkumų, vienija jėgas ir kartu su nevyriausybinėmis organizacijomis padeda medikams bei labiausiai nukentėjusiems kovoti su COVID-19 iššūkiais. Keleivių vežimo paslaugas penkiuose didžiausiuose šalies miestuose teikianti  „eTaksi“ tęsia savo socialiai atsakingą veiklą ištiesdama pagalbos ranką Raudonojo Kryžiaus savanoriams ir Maltos ordino pagalbos tarnybos globojamiems senjorams, o prie šių iniciatyvų gali prisidėti visi, keliaujantys su „eTaksi“. 

„Pirmojo karantino metu pagelbėjome saugiai į darbo vietas neturintiems kaip nuvykti medikams, o dabar sureagavome į Raudonojo kryžiaus pagalbos prašymą padėti organizuoti savanorių parvežimą iš naktinių pamainų ligoninėse. Situacijai sparčiai blogėjant, labai svarbu padėti ir palaikyti tokias iniciatyvas, o ypač savanorius, neaišku kada mums patiems ar mūsų artimiesiems gali prireikti jų pagalbos. Labai smagu girdėti, kad tiek daug pilietiškų žmonių liko neabejingi su virusu kovojančių medikų pagalbos šauksmui, o mes stengsimės užtikrinti jų saugias ir patogias keliones po sunkių savanoriavimo valandų.

Savanorių ir Maltos ordino pagalbos tarnybos globojamų senjorų vežimui skirsime dalį nuo visų klientų kelionių surinktų lėšų, tad šiuo metu kiekvienas, besinaudojantis „eTaksi“ paslaugomis, taip pat ir mūsų vairuotojai prisideda prie paramos šioms organizacijoms“, – sakė „eTaksi“  vadovas Andrius Norkaitis.

Pandemijos metu „eTaksi“ klientų saugumas užtikrinamas nuolatos dezinfekuojant, valant automobilio salono paviršius, o Vilniuje galima rinktis keliones su salone įrengta apsaugine pertvara.

Jau anksčiau „eTaksi“ atkreipė dėmesį į rizikos grupėje esančių garbaus amžiaus žmonių mobilumo problemą. Nuo lapkričio mėnesio į gydymo įstaigas ir kitas būtinas nuvykti vietas Maltos ordino pagalbos tarnybos globojami senjorai saugiai ir nemokamai važiuoja „eTaksi“ automobiliais.

„Garbaus amžiaus senjorai, norėdami nuvykti į gydymo įstaigas ar kitais svarbiais reikalais, susiduria su sunkumais: kelionėje viešuoju transportu jiems kyla didesnė rizika užsikrėsti, be to, ne visada be pagalbos gali vykti vieni. Džiaugiamės galėdami padėti maltiečiams rūpintis vienišais ir garbingo amžiaus senjorais, kuriems galime užtikrinti saugų ir komfortišką nuvykimą į reikiamas vietas, reikalui esant ir palydėti. Smagu, kad mūsų pagalba besinaudojantys senjorai labai šiltai įvertino vairuotojų rūpestį“, – iniciatyvą pristatė A. Norkaitis.

„eTaksi” pagalba padėjo mūsų globojamiems senjorams pasijusti reikšmingais ir pagerbtais, juk taip svarbu yra metų gale saugiai susitvarkyti reikalus mieste, apsilankyti gydymo įstaigose ar blogiau pasijutus skubiai nuvykti į vaistinę“, – sakė Maltos ordino pagalbos tarnybos programų direktorė Rasa Stukienė.

„eTaksi“ maltiečių globojamus senjorus karantino metu veža didžiausiuose šalies mietuose, o savanorių keliones po vakarinių pamainų planuojama organizuoti Vilniuje.