Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Paremkite

    Mes, maltiečiai, esame įsipareigoję padėti žmonėms, kad jų ateitis būtų kuo pozityvesnė. Jūsų aukos dėka galime suteikti greitą pagalbą žmonėms, atsidūrusiems kritinėse situacijose. Maltos ordino pagalbos tarnyba Lietuvoje šiuo metu vienija 1839 savanorius 44 šalies miestuose ir miesteliuose.

 

 

Senjorai
Pagalba seneliams užima didžiausią maltiečių veiklos dalį. Iš viso globojame 2878 senelių 44 Lietuvos vietovėse ir teikiame jiems visokeriopą reguliarią pagalbą: silpniausiems 2 kartus per savaitę arba dažniau vežamas karštas maistas termosuose, o stipresniems 1 kartą per savaitę produktų lauknešėliai; lankome, globojame ir padedame buityje (tvarkome namus, perkame vaistus, lydime į gydymo įstaigas ir kt.). Siekdami atitolinti senjorų vienatvę, rūpinamės jų užimtumu ir įtraukimu į veiklas – veikia 6 senjorų dienos centrai ir 1 senjorų klubas, vyksta senjorų savanorystės programos. Nebegalintiems savarankiškai gyventi savo namuose Telšių rajone, Viekšnaliuose, esame įkūrę maltiečių socialinės globos namus.
Vaikai ir jaunimas
Lietuvoje veikia 13 maltietiškų vaikų dienos centrų devyniose Lietuvos savivaldybėse, kuriuos kasdien lanko 296 vaikų iš sunkumus (finansinius ir socialinius) patiriančių šeimų. Kaune įkurti paauglių dienos namai „Istorijos“, kuriuose teikiama pagalba ir siūlomas užimtumas paaugliams, o Vyžuonose, Utenos r., veikia atvira erdvė jaunimui. Maltiečiai taip pat teikia palydėjimo į savarankišką gyvenimą paslaugą jaunimui iš globos namų ir sunkumus patiriančių šeimų – ji vykdoma Marijampolėje, Kaune ir Telšiuose.
Neįgalieji ir piligrimystė
Bendraudami su neįgaliaisiais, orientuojamės į pagalbą sielovadinio ir bendruomeninio ugdymo srityse. Kiekvieną vasarą organizuojama neįgaliųjų stovykla Monciškėse „Paverskim negalią galia“, taip pat tarptautinė neįgalaus jaunimo vasaros stovykla „Malta Camp“, neįgaliųjų piligriminės kelionės į Prancūzijos Lurdą, Šiluvos atlaidus. Kaune visus metus vyksta neįgaliųjų socialinė reabilitacija, yra suburta bočios – vienos iš parolimpinių žaidynių sporto šakų – komanda, su kuria dalyvaujama ir laimima respublikinėse varžybose.
Pabėgeliai ir migrantai

Pagalba užsieniečiams. Taikant atvejo vadybą teikiamos integracijos paslaugos pabėgėliams iš Baltarusijos ir Afganistano. Taip pat, Vilniuje, Kaune, Marijampolėje ir Viekšniuose nuolat teikiama pagalba karo pabėgėliams iš Ukrainos: socialinės ir psichologinės konsultacijos, taikomos kitos integracijos priemonės (kultūriniai, socialiniai, sporto renginiai, motyvaciniai, edukaciniai seminarai ir kt.).

 

 

Vienkartinis rėmimas

Prisidėti prie Maltos ordino pagalvos tarnybos veiklos galite skirdami vienkartinę auką.

Reguliarus rėmimas

Kviečiame tapti nuolatiniu Maltos ordino pagalbos tarnybos rėmėju ir kiekvieną mėnesį paaukoti pasirinktą sumą, skirtą pažeidžiamiems žmonėms Lietuvoje.

Savanorystė

Kviečiame prisidėti prie Maltos ordino pagalbos tarnybos vykdomos veiklos ir tapti savanoriais.

Reguliarus rėmimas DUK

 

Kas yra reguliarus rėmimas?
Reguliarus rėmimas – paramos skyrimas kas mėnesį, kai pasirinkta paramos suma automatiškai nuskaičiuojama nuo asmeninės rėmėjo banko kortelės.
Kaip tapti reguliariu maltiečių rėmėju?
Maltiečių rėmėju galima tapti rėmimo formoje pasirinkus skiltį „Kas mėnesį“ užpildžius asmens duomenis ir suvedus asmeninės banko kortelės duomenis.
Kada nuo mano asmeninės banko sąskaitos nuskaičiuojama parama?
Pasirinkta paramos suma nuo asmeninės banko kortelės nuskaičiuojama penkioliktą kiekvieno mėnesio dieną.
Kas atsitinka, jei lėšų nuskaitymo dieną, banko sąskaitoje trūksta lėšų?
Jei paramos dieną rėmėjo asmeninėje banko kortelės sąskaitoje yra nepakankamas pinigų likutis, pinigai bus bandomi nuskaičiuoti dar tris kartus kas tris dienas.
Nebenoriu remti, ką daryti?
Rėmėjas gali bet kada pakeisti arba nutraukti rėmimą, skirtą maltiečiams. Tai galima padaryti kreipiantis el. p. aiste.dalgedaite@maltieciai.lt
Lėšų gavėjo duomenys
Maltos ordino pagalbos tarnyba
Įmonės kodas 190740859
Gedimino pr. 56B, LT-01110 Vilnius

www.maltieciai.lt