Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

„Maltiečių sriubos“ paramos koncertas: tegul muzika atveria širdis dalintis

14/12/2023 


Jau šį sekmadienį, gruodžio 17 d., tiesioginiame LRT TV eteryje 19.30 val. prieš „Panoramą“ prasidės ir po jos tęsis senelių paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ didysis paramos koncertas.

Šiemet akciją „Maltiečių sriuba“ simbolizuoja dubenėlis, kuriame telpa ne tik valgis, tai rūpesčio, pagarbos senatvei ir vilties simbolis, suvienijantis Lietuvą dėl pagalbos skurstantiems senoliams. Paramos akcija suburia tuos, kam rūpi šalies ateitis, ar bus gera čia gyventi, ar sugebėsime pasirūpinti savo tėvais, seneliais, ar mokėsime ištiesti ranką pagalbos prašančiam. Prisilietimas prie skausmingų problemų pabudina mūsų tauriausius jausmus – tai labai prasminga šv. Kalėdų belaukiant. Maltiečiai kviečia žiūrėti tiesioginę paramos seneliams koncerto transliaciją ir savo rūpesčiu papildyti dubenėlį sriubos.

Koncerto metu bus parodyta 10 jautrių siužetų su senolių istorijomis. Pamatysite, kaip įvairiuose Lietuvos kampeliuose vienišas dienas leidžia senyvi žmonės. Jiems maltiečių apsilankymai su maistu – laukiamiausias įvykis. Džiaugiasi, nuglosto, vis apkabinti ar ranką paspausti siekia…

Prie pagalbos seneliams jungiasi žymiausi Lietuvos atlikėjai – koncerte skambės gražiausi jų muzikiniai kūriniai. Išgirsite Sauliaus Prūsaičio, „The Roop“, Gabrielės Vilkickytės, Liudo Mikalausko, „Thundertale“, Žemaitukų, Manto Jankavičiaus, „Biplan“, Austiejos, Merūno, grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ atliekamas dainas. Pirmą kartą su solistais uždainuos ir maltiečių globojamos senolės – visiems žinomos dainos skambės kaip džiaugsmas būti kartu ir padėka.

Koncertą ves Eglė Daugėlaitė, Liudas Mikalauskas, Algė Žukauskienė ir Saulius Pilinkus. Kad viskas būtų skaidru ir surinktos lėšos keliautų pagal paskirtį, koncertą stebės audito kompanija „Grant Thornton Baltic“.

Su pagarba senatvei maltiečiai kviečia aukoti trumpaisiais numeriais 1410 – 10 eurų, 1485 – 5 eurai. Didesnę sumą ir reguliarią paramą galima skirti interneto puslapyje https://maltieciusriuba.lt/

Ačiū visiems pagalbos laukiančių senolių vardu.