Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Maltiečių vaikų dienos centrai sutiko Šv. Velykas su dovanomis iš „Maxima“

07/04/2021 


Maltiečių vaikų dienos centrai Šv. Velykas sutiko ypatingai. Šiemet šventinė nuotaika niekur nedingo, ir vaikai prasmingai ir smagiai paminėjo šventes.

Vaikai margino kiaušinius įvairiais būdais – su svogūnų lukštais, su vašku, su augalais, netgi dekupažo būdu. Žaidė žaidimus, rideno margučius, puošė velykinius medžius bei gamino atvirukus maltiečių globojamiems seneliams. Džiaugsmas ir juokas tryško per kraštus! Šią šventę vaikai dar prisimins ilgai.

Visa tai buvo įmanoma mūsų ilgalaikio rėmėjo „Maxima“ dėka. Su „Maxima“ dovanomis vaikai galėjo sutikti ypatingas Šv. Velykas.

„Puikia tradicija tapo kartu su „Maxima“ šv. Velykų proga pradžiuginti vaikus, lankančius maltiečių vaikų dienos centrus. „Maximos“ praktiškos dovanos centrams – kiaušiniai, dažai ir kitos šventinės dekoracijos – padeda tęsti ir puoselėti tautines tradicijas, ugdo vaikų kūrybiškumą. Tokios maltiečių ir „Maximos“ bendruomeniškos šv. Velykos vyko 16 vaikų dienos centrų visoje Lietuvoje“, – teigia „Maltos ordino pagalbos tarnybos“ programų direktorė Rasa Stukienė.

Vaikų dienos centruose skatinamas vaikų dėmesingumas kiekvienam bendruomenės nariui – margučius vaikai parsineš į šeimas, pradžiugins artimuosius, taip pat dalis jų bus saugiai perduota vienišiems seneliams, globos namams.

„Maltos ordino pagalbos tarnyba“ ir per karantiną toliau rūpinosi vaikais, neįgaliaisiais bei vienišais seneliais. Nors pandemija pakeitė įprastą organizacijos veiklą ar privertė dalį jos pristabdyti, pagalbos ranka buvo ištiesta ir medikams, socialinės globos bei gydymo įstaigų pacientams. Tačiau savo darbų tęstinumo „Maltiečiai“ negalėtų įsivaizduoti be verslo paramos. Todėl nuo 2007-ųjų besitęsianti organizacijos draugystė su „Maxima“ šiandien dar labiau sutvirtėjo.

Visų maltiečių, vaikų ir VDC darbuotojų vardu dėkojame „Maximai“ už galimybę gražiai ir nepaprastai atšvęsti šventes