Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Pirmosios pagalbos mokymai

Pirmoji pagalba – paprasti tikslingi veiksmai, padedantys stabilizuoti nukentėjusiojo būklę ar išgelbėti gyvybę. Organizuojame pirmosios pagalbos mokymus, kurie skirti tiek įstaigoms, tiek pavieniams žmonėms, norintiems išmokti kokybiškai teikti pirmąją pagalbą. Jų metu lavinami ir komandinio darbo, lyderystės, stresinių situacijų valdymo įgūdžiai. Taip pat teikiame pirmąją pagalbą renginiuose (festivalių ir kitų švenčių metu). Turime visą tam reikalingą įrangą bei specialų transportą. Pirmosios pagalbos komandą sudaro sveikatos priežiūros specialistai bei savanoriai, apmokyti teikti pirmąją pagalbą.

Pirmosios pagalbos mokymus sudaro teorinė ir praktinė dalys. Daugiau orientuojamasi į praktinį žinių panaudojimą – imituojamos realios situacijos (kaulų lūžiai, įvairūs kraujavimai, užspringimas, traukuliai, klinikinė mirtis bei kitos ūmios būklės), kurių metu reikia teikti pirmąją pagalbą. Mokymai skirti tiek suaugusiems žmonėms, tiek jaunimui ar vaikams, o surinktos lėšos skiriamos jaunųjų paramedikų programai plėsti.

Pirmosios pagalbos renginiuose komandą sudaro sveikatos priežiūros specialistai ir savanoriai, kurie yra apmokyti teikti pirmąją pagalbą. Komandos narių skaičius nustatomas pagal renginio dalyvių skaičių. Prireikus vykstame į įvairius Lietuvos miestus bei miestelius.
Turime patirties įvairaus masto renginiuose: esame teikę pirmąja pagalbą „Dainų šventėje“, budėjome atvykus Popiežiui, kiekvienais metais užtikriname saugumą „Jūros šventėje“ ir pan.

Maltiečiams itin svarbu teikti kokybiškas paslaugas, todėl investuojame ir į medicininės įrangos atnaujinimą, ir į specialistus.

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į pirmosios pagalbos koordinatorių Justiną Vasiliauską, tel. nr: +37068771236; el. p: pirmojipagalba@maltieciai.lt