Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Gražaus jubiliejaus proga sveikiname Ignalinos grupės vadovę

25/05/2020 


Gegužės mėnesį savo jubiliejinį gimtadienį švenčia Ignalinos maltiečių vadovė Vidutė Marija Ektienė. Ji su maltiečiais nuo pirmųjų veiklos dienų ir kitais metais kartu švęs savo veiklos trisdešimtmetį.

Sveikiname Vidutę Mariją Ektienę. Jai už visoje šalyje žinomą Ignalinos maltiečių veiklą įteikta buvusio Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus padėka, taip pat užsienio maltiečių įvertinimas – iš Biureno (Vokietija) parvežtas aukštas Maltos ordino apdovanojimas už ilgalaikį darbą šioje tarnyboje, už maltiečių ugdymą ir atsakingą požiūrį į socialines problemas.

Vidutė Ektienė savo kelią su maltiečiais pradėjo nuo jaunųjų maltiečių vadovės veiklos. Penkerius metus ji per savanorystę ugdė jaunimą, išmokė jį kilnių darbų, čia jauni žmonės suprato, kokia reikšminga vargstančiam gali būti ir pati mažiausia pagalba. Vėliau ji tapo ignaliniečių grupės vadovė ir dirba ja iki šių dienų.

Nuo grupės veiklos pradžios V. Ektienės dėka puoselėjama ir  Ignalinos bei Vokietijos miesto Biureno maltiečių draugystė, davusi pradžią savivaldybių bendradarbiavimui. Svečiai iš Vokietijos kasmet su dovanomis aplanko Didžiasalio vaikų ir Dūkšto senelių globos namus, dalindami surinktą paramą padeda spręsti rajono socialines problemas.

Ignalinai švenčiant 150 metų jubiliejų Vidutei Marijai kilo mintis mieste pastatyti skulptūrą – kaip padėką maltiečiui rėmėjui, kaip priminimą, kad Ignalinoje, o ir visame rajone, yra pagalbos reikalingų žmonių.

Jubiliejus yra puiki proga padėkoti poniai Ektienei už nuveiktus darbus, už ištikimybę organizacijai. Visi maltiečiai sveikina ir taria nuoširdų ačiū – Jūsų dėka maltiečių veikla Ignalinoje yra matoma, vertinama ir gerbiama.