Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Artėjant šv. Velykoms pirmoji ponia Diana Nausėdienė susitiko su maltiečių dienos centrų auklėtiniais

31/03/2021 


Antradienį pirmoji ponia Diana Nausėdienė nuotoliniu būdu bendravo su maltiečių dienos centrų lankytojais iš visos Lietuvos.

Pirmoji ponia pasveikino vaikus artėjančių šv. Velykų proga ir padėkojo Maltos ordino pagalbos tarnybai, savanoriams, visiems, kurie sujungia žmones net šiuo sudėtingu pandemijos laikotarpiu.

Renginyje taip pat dalyvavo Maltos ordino pagalbos tarnybos prezidentas Bronius Einars, generalinė sekretorė Dalia Kedavičienė, dienos centrų auklėtiniai, vadovai, savanoriai.

Renginio metu moksleiviai deklamavo eiles, dainavo, pasakojo, kaip ruošiasi artėjančioms šventėms, kokių tradicijų laikosi, kaip padeda šalia gyvenantiems seneliams. Vaikų kūrybingumas stebino ir džiugino ponią Dianą – jie demonstravo kiaušinių marginimo technikas, puošė Velykų medį, rašė linkėjimus senoliams, vėlė iš vilnos, gamino iš modelino ir pristatė kitus savo rankų darbelius.

Pirmoji ponia D. Nausėdienė pasidžiaugė vaikų pasirodymais ir veiklomis, domėjosi, kaip sekasi dienos centrams per karantiną visoje Lietuvoje.

Moksleiviai pasakojo, kad prie nuotolinių pamokų daugelis jau priprato, tačiau gyvas bendravimas su draugais dienos centruose yra nepakeičiamas. Daugelis tikino, kad atvėrus dienos centrus, į juos norisi eiti daug labiau nei prieš karantiną. „Kaip ir kiekvienas išbandymas, taip ir šis, turi šviesiąją pusę: esu tikra, kad visi supratome, kokie brangūs ir svarbūs mums yra mūsų artimieji, draugai, mokytojai, – sakė ponia Diana.