Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Jaunimo vasaros mokymai „Stiprūs įvairovėje“

17/05/2023 


Vasara – laikas, kada galima patirti daugiausiai įspūdžių. Maltos ordino pagalbos tarnyba (maltiečiai) kviečia patirti įsimintiną nuotykį jaunimo vasaros mokymuose „Stiprūs įvairovėje!“ Čia dalyvaudami jaunuoliai ne tik išmoksta naudingų dalykų ir prasmingai praleidžia laiką, bet ir susiranda naujų draugų, su kuriais užsimezga ilgalaikės, tvirtos draugystės! 

 

Trumpai apie programą: 

Vasaros mokymų metu mokymų dalyviai stiprins darbo komandoje gebėjimus, medijų raštingumo įgūdžius, susipažins su aktyvaus pilietiškumo formomis, diskutuos aktualiomis temomis ir dalyvaus iššūkių kupiname žygyje.

Šiuo metu programa ruošiama. 

        

Data. Galima rinktis iš trijų variantų:

                      I-oji pamaina – birželio 18–24 d. 

                      II-oji pamaina – liepos 17–23 d. 

                      III-oji pamaina – rugpjūčio 13–19 d.  

 

Kaina: mokymai NEMOKAMI, maitinimo, apgyvendinimo ir programos išlaidas dalyviams padengiame mes (dėka rėmėjų), o kelionė iki mokymų vietos ir atgal – dalyvio indėlis. 

Dalyviai. 15–18 metų jaunuoliai iš visos Lietuvos. 

Vieta. „Trinus troba“ (Kėdainių raj.). Siekiant užtikrinti dalyvių saugumą, vieta bus patikslinta tik atrinktiems dalyviams. 

Maitinimas. Dalyviai gaus maitinimą 6 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai ir dvi arbatos pertraukėlės). 

 

>> REGISTRACIJA ČIA <<


Registracija į pirmąją pamainą vyks iki birželio 14 dienos, į likusias pamainas – iki birželio 30 dienos. 

Atrankos rezultatai į pirmąją pamainą bus paskelbti birželio 14 dieną, į likusias – liepos 4–5 dienomis (pranešime el. paštu). 

Vienas svarbiausių faktorių dalyvių atrankoje – motyvacija, todėl detaliai aprašykite, kokiose veiklose jau dalyvaujate ir kodėl norite dalyvauti būtent šiuose mokymuose. Paskubėkite ir nepraleiskite galimybės, nes vietų skaičius ribotas – kiekvienuose mokymuose planuojame priimti tik po 35 dalyvius. 

 

Turite klausimų? Kreipkitės el. paštu stiprusivairoveje@maltieciai.lt arba skambinkite: 8 626 36 031 

Mokymus organizuoja Maltos ordino pagalbos tarnyba (maltiečiai), bendradarbiaudama su Kultūros ministerija, Jaunimo reikalų agentūra, Švietimo mainų paramos fondas, Mobilizacijos ir Pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu, British Council Lithuania 

 

Esi pasiruošęs nuotykiams?
Užpildyk anketą!
 

 

Marija Rudytė dalyvavo mokymuose „Stiprūs įvairovėje“ 2019 m. 

 

 

Rafal Pšednij dalyvavo mokymuose „Stiprūs įvairovėje“ 2020 m.