Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Karantinas tęsiasi. Trys savaitės. Visi esame svarbūs

06/04/2020 


 

  • Karantino pradžioje buvo iškilusi grėsmė senelių sriubos projektui, nes buvo uždarytos valgyklos, kurios virdavo sriubą. Todėl trys įmonės susivienijo, kad maltiečių globotiniai visoje Lietuvoje ir toliau gautų sriubą bei duoną. Tai „Maxima”, „Auga”ir „Gardėsis”. Ekologiškos „Auga” sriubos yra patogiose pakuotėse, paprastai paruošiamos, sočios ir gardžios. O duona – vyresniam žmogui sotumo simbolis ir didžiulė vertybė. Dabar senelių karantino stalas nebus tuščias – kartą per savaitę visi jie gaus po du pakelius sriubos „Auga” (pakelyje 400 g) ir „Gardėsio” duonos kepaliuką. Visa logistika į 25 vietoves rūpinasi „Maxima”.
  • Vilniuje karštu maistu senoliams rūpinasi „Green Hotel” restoranas – nemokamai verda sriubą visus metus 1-2 kartus per savaitę. Po 20-30 litrų. Kavinė „Selfish Bistro”neatlygintinai 1-2 kartus per savaitę specialiai verda ir dovanoja 30 porcijų sočios sriubos. Tikra puota neišlepintiems senjorams sriuba su lašiša. Maisto gamintojai „Voverės”karantino metu paskelbė akciją – siūlo užsisakyti bet kurio maisto porciją į namus, o kitą pagamina seneliams, kuriais rūpinasi maltiečiai. Galite prisidėti ir jūs https://voveres.lt/
  • Dėkojame fiziniam asmeniui, kuris iš savo fondo paaukojo įspūdingą sumą – 10 000 eurų. Visi pinigai bus panaudoti vienišų senolių paramai.
  • Prie maltiečių jungiasi „Facebook” grupė iš Anglijos „Kvepalų Maniakės UK” ir skelbia pagalbos seneliams akciją. Jos pakvietė susivienyti grupės nares (20 127 žmonių) ir užsidirbti karmos taškų – aukoti dalį sumos nuo savo surengtos kvepalų loterijos, aukciono ar dalybų. Vos per kelias savaites jau paaukota 407 eurai. Net ir mažos iniciatyvos išjudina didelius dalykus!
  • Mūsų savanorių ir senjorų saugumu rūpinasi nuolatiniai draugai bendrovė JUNG. Ji nupirko ir maltiečiams padovanojo 1000 vnt. apsauginių kaukių.
  • Maltiečių apsauga pasirūpino ir Labdaros ir paramos fondas„Rūpestinga širdelė”. Jis nupirko Kauno maltiečiams 500 vnt. apsauginių kaukių. Dosni dovana, kuria kauniečiai dalinsis su kitų miestų maltiečiais. Būsime saugūs ir saugosime savo globojamus senjorus.
  • „Revolut“ kartu su maltiečiais ir savo klientais, kurių Lietuvoje yra beveik 300 000, padės Lietuvos medikams greičiau surinkti lėšų, reikalingų pačioms svarbiausioms apsauginėms priemonėms įsigyti. Visi „Revolut“ klientai galės prisidėti prie šios pagalbos, naudodami programėlės įrankį „Aukojimas“. Labdaros organizacijoms bus pervesta 100 % klientų nurodytos sumos, už operaciją nepasilikus jokių mokesčių.
  • Su https://www.aukok.lt/ toliau vyksta paramos akcija „Padėkime Lietuvos medikams kovoti su koronavirusu”. Paramos lėšomis įsigyjama apsauginių priemonių medikams, tiesiogiai dirbantiems ir turintiems kontaktą su sergančiais arba galimai sergančiais asmenimis ligoninėse. Jau turime suaukota daugiau kaip 205 000 eurų, už kuriuos nupirktos priemonės išvežiotos gydymo įstaigoms. Neįkainojama iniciatyva, dėkojame visiems aukojusiems, prisidėti galite https://bit.ly/2QyCATr
  • Artėjant Velykoms įmonės ir fiziniai asmenys rūpinasi, ar ant skurstančiųjų stalo bus vaišių, ar per šventes neteks tenkintis tik sriuba. Vienos IBM kompanijos darbuotojai atsisakė priešpiečiams skirtų pinigų – 1000 eurų – ir paskyrė juos maltiečių globotiniams Velykų dovanoms. Jau 250 eurų išleista Viduklės senoliams paremti. 12-ai žmonių per „Barborą“ sukomplektuoti lauknešėliai su šventiniais skanumynais. Viena močiutė tokį gavusi taip apsidžiaugė, kad net šūktelėjo: „Tokios dovanos dar nesu gavusi – dabar jau negaliu mirti“.
  • Gražių darbų gausu ir rajonuose. Rokiškyje įmonė „Dorola” kas savaitę apdovanoja skurstančiuosius bandelėmis ir kepiniais. Velykoms pažadėjo šventinių gaminių. O ūkininkas Alvydas Varnas iš Skemų pasirūpina daržovėmis.Nors geri darbai daromi tyliai, už juos tariame garsiai AČIŪ. Ir linkime – visi likite sveiki!