Paremkite Tapkite savanoriu
Paremkite Tapkite savanoriu

Naujienos

Nevyriausybinės organizacijos vienija jėgas rinkdamos paramą ir savanorių būrį pagalbai ukrainiečiams

27/02/2022 


Penkios nevyriausybinės organizacijos: Maltos ordino pagalbos tarnyba, Lietuvos Raudonasis Kryžius, „Maisto bankas“, Lietuvos Caritas ir „Gelbėkit vaikus“ vienijasi su iniciatyva „Stiprūs kartu“ teikiant pagalbą ukrainiečiams, bėgantiems į Lietuvą nuo karo Ukrainoje.

 

Nevyriausybinės organizacijos renka žmonių paramą tam, kad būtų galima užtikrinti pagrindinius ir svarbiausius ukrainiečių, bėgančių nuo karo, poreikius. Prisidėti galite:

aukok.lt platformoje.

 

Pagalba ne tik pinigais, bet ir savo rankomis

Susijungusios nevyriausybinės organizacijos kviečia žmones prisidėti ne tik lėšomis, tačiau ir savomis rankomis. Karo Ukrainoje įkarštyje telkiami savanorių būriai pirmos psichosocialinės, pirmosios pagalbos teikimui bei humanitarinių paketų ukrainiečiams rengimui bei dalinimui. Visi žmonės laukiami prisijungiant prie vienos iš nevyriausybinių organizacijų savanorių gretų.

„Karas šalia mūsų. Tūkstančiai bėga nuo šito siaubo. Su vaikais, išsigandę. Mes, maltiečiai, esame pasiruošę jiems padėti ir kviečiame žmones prisidėti prie mūsų telkiamų pajėgų – reikės daug papildomų rankų humanitarinei pagalbai vykdyti. Jei galite prisidėti, užpildykite anketą, o jeigu turite pasiūlymų, kaip padėti nuo karo bėgantiems ukrainiečiams, galite kreiptis į savo ar artimiausio miesto maltiečius. Ukrainos skausmas yra visų mūsų skausmas“, – Dalia Kedavičienė, Maltos ordino pagalbos tarnybos vadovė.

 

Kviečiame prisijungti prie savanorių būrio kiekvieną neabejingą pilietį užpildant anketą arba registruojantis el. paštu: